Дуже високий дохід.
Зараз будь-яка людина може стати інвестором і придбати частки SkyWay з великим дисконтом. У майбутньому він отримає дивіденди або прибуток від продажу часток в багаторазовому розмірі.

Посудіть самі — зараз частки SkyWay продаються в десятки і сотні разів нижче їхньої реальної вартості — тієї вартості, яка буде після сертифікації проекту. А вона не за горами. Будівництво йде повним ходом!

Участь в самому глобальному проекті сучасності.
Ми всі разом — і розробники технології, і будівельники, і інвестори — ми всі створюємо найбільший бізнес за всю історію цивілізації. І ви можете стати співвласником цього бізнесу.

Зробимо світ кращим.
І, в даному випадку, це не гасло, не порожні слова. Впровадження струнного транспорту SkyWay, дійсно, змінить весь світ. Це не тільки новий вид транспорту. Це — зменшення аварій. Звільнення грунту від дорожнього покриття — а, значить, поліпшення екології. Економія грошей і палива. Економія коштів, вкладених у створення доріг.

Краща партнерська програма.
Ви, напевно, зустрічалися з таким терміном як партнерська програма? Це така система фінансового заохочення користувачів — запросив своїх друзів і знайомих в компанію SkyWay — і отримай за це і винагороду і бонусні акції, які теж принесуть прибуток. Партнерська програма SkyWay — це програма з багаторазової прибутком, партнерська програма не має аналогів. І, що найважливіше, — заснована на реальному технологічному проекті!

Об’єднання людей з багатьох країн.
У наш непростий час проект струнного транспорту SkyWay може стати реальною альтернативою світу ворожнечі. Уже зараз в акції SkyWay вклали свої кошти більше 200 000 чоловік з більш ніж 40 країн. Ми об’єднуємо світ! Це найбільший проект заснований на принципах всенародного фінансування — краудінвестінгу!

 

ПРИЄДНАТИСЯ!