Струнні технології зацікавлюють все більше і більше людей. Удвічі приємно, коли партнерами стають старі добрі друзі. Сьогодні в гостях у компанії SkyWay — давній знайомий з Києва, Володимир Анатолійович Харченко: художник, письменник, поет, музикант, композитор. Останнім часом спеціалізується на розробці та просуванні сайтів.

З Анатолієм Едуардовичем Юницьким вони познайомилися в далекому 1986 році, на конференції в Гомелі: «Це було просто неймовірно, я повністю поринув у цю ідею виходу в космос без ракети», — згадує Володимир. У документальному фільмі «У небо на колесі», знятому на замовлення Федерації космонавтики СРСР, він говорить фундаментальні речі, озвучує думки, на яких і базується проект Юницького: «Досі всі технології були руйнівними, навіть якщо це творить технологія, вона обов’язково руйнувала навколишнє середовище. Дана концепція — фактично перша екогенна концепція, ака не руйнує, а породжує навколишнє середовище».
Однодумців знову звела доля абсолютно недавно: «В Інтернеті я наткнувся на проект SkyWay і одразу вийшов з Анатолієм на зв’язок, тому що мені колосально цікаво брати участь в« реінкарнації »струнного проекту, в його новому народженні, прив’язаному вже до землі, а не до космосу , що на даний момент набагато важливіше, — розповідає Володимир Харченко. — Тут одночасно поєднується ряд факторів: це і нові технології, і збереження екології, і велика економія ресурсів. Все це разом — просто геніально. Саме тому я 30 років тому з величезним інтересом узявся допомагати розвивати проект, і зараз з великою радістю буду просувати ці ідеї в Україні, щоб і там були можливості свого часу запустити цей проект».

Генеральний конструктор Анатолій Едуардович Юницький розповів Володимиру про всі переваги струнного транспорту, докладно зупиняючись на важливих фактах. Володимир, у свою чергу, поділився своїми ідеями щодо співпраці та просуванню струнної технології: «Наприкінці 90-х я повністю занурився в Інтернет і з тих пір дуже багато працюю над просуванням сайтів. Мій перший сайт був створений в 1998 році, потім з’являлися й інші, зараз їх більше 300. Я маю свій хостинг, реєструю доменні імена і досконало знаю всі способи просування, знаю, як правильно і найбільш ефективно просунути проект в Інтернеті з найменшими витратами і найбільшою ефективністю ».

Наприкінці зустрічі наш гість зізнався, що грандіозні проекти завжди йому були дуже цікаві. «Це одночасно і лякає, і стимулює до дії. Звичайно, добре, коли отримуєш певний прибуток, але ще краще, коли залишаєш свій внесок у якихось глобальних звершеннях. Наприклад, мені, як художнику, безумовно, подобається, коли мої картини представлені по всьому світу на виставках, і люди на них дивляться — це чудово, а в мене більше 60 виставок в 12 країнах. Адже це свого роду розмову з людьми за допомогою мистецтва, а тут — розмова з людьми за допомогою технології, запрошення до діалогу. Проект SkyWay — ідеальний спосіб поговорити з людьми про майбутнє і разом створювати це майбутнє ».

Запрошуємо до співробітництва!