АНАТОЛІЙ ЮНИЦЬКИЙ ПРО SKYWAY В ШАРДЖІ

Сьогодні повним ходом триває процес зведення інноваційного центру SkyWay в Шарджі. Відповідно до попередніх планів нульовий кілометр першої струнної траси буде відкрито найближчим часом.

Так як ця важлива дата вже не за горами, відвідати майданчик вирішив генеральний конструктор SkyWay Анатолій Юницький. Там він виголосив промову, а тут ми пропонуємо вам її частина:

«Я радий вітати вас в інформаційному центрі SkyWay в Шарджі, який зараз, як ви бачите, активно будується. У нас тут виділено 28 гектарів землі. У наших планах будівництво 4 трас, які будуть призначені саме для клімату Близького Сходу.

Те, що побудовано на даний момент в Білорусі, спочатку створювалася для білоруського, холодного клімату. Нам говорили, що тут досить складно будувати, тут залізничники не можуть будувати залізні дороги, тому що їх замітають піщані бурі. І тому покажіть нам на практиці, що ваша технологія реально буде працювати, і тоді ми дамо вам десятки проектів.

І до речі, на даний момент багато з цих проектів вже є, і за деякими навіть підписані угоди, але деталі я поки що ні буду озвучувати. Ну а тут ми почали будівництво однієї траси довжиною 400 метрів. На даний момент нами зроблена найскладніша частина. Це при тому, що нам вдалося за рекордно короткий термін зробити дуже складну проектну документацію.

Одночасно з цим нами був розроблений і створений Юникар в тропічному виконанні. Який в Білорусі успішно пройшов випробування в термічній камері при температурі +60 градусів. А в салоні транспортного засобу при цьому зафіксовано +22 градуси. В даний момент цей апарат готується до транспортування сюди.

У наших найближчих планах закінчення будівництва гостьового будинку, доставка Юникару і відкриття нульового кілометра траси. Також тут планується звести ще 3 траси довжиною 2,5 км кожна. Що дозволить нам продемонструвати все створені нами на сьогоднішній день типи колійної структури. Довжина цих трас дозволить нам показати швидкість 150 км/год.

Сьогодні ж в Білорусі у нас є траса менше кілометра, при цьому максимальна швидкість, яку можна там отримати при дотриманні необхідного рівня безпеки, 90 км/год. Ну і також тут ми зможемо продемонструвати всі типи рухомого складу, як міського, так і вантажного».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY