Анатолій Юницький в журналі

Підсумковий за 2017 номер бізнес-журналу зібрав думки ключових експертів в різних сферах економіки Білорусі. Серед спікерів номера голова правління ВАТ «БАНК БелВЕБ» Микола Лузгін, посол Білорусі в Великобританії Фіона Гібб, голова білоруської автомобільної асоціації Сергій Міхневич. Про те, що приніс з собою рік що минає в області інновацій журналісти запитали в Анатолія Юницького.

Предметом аналізу генерального конструктора ЗАТ «Струнні технології» в рамках статті стали готовність населення країни і влади до прийняття інновацій, законодавчі зміни та ініціативи останнього часу, нові досягнення і майбутні перспективи розвитку інновацій на Батьківщині струнного транспорту SkyWay.

За розвитком струнного транспорту «Дело» стежить з 93-го року (№1-2 / +1993, №8 / 9/1994 прес-презентація в 2017-му). Резюме редакції — недвозначно. «За 2017 рік проект зробив крок, мабуть, більший, ніж за всі попередні роки і представив світу готові зразки струнних транспортних комплексів».

Незадовго до виходу підсумкового номера «Дела» в білоруському медійному просторі з’явилася ще одна знакова публікація, що стосується ЗАТ «Струнні технології». «Жіночий журнал» взяв велике інтерв’ю у генерального директора проектної організації Надії Косарєвої. «Як перетворити танковий полігон в випробувальний центр і керувати сотнями інженерів, не втративши при цьому чарівності?» — так сформулювала редакція основну тему бесіди. Надія Геннадіївна відповіла на питання, пов’язані з управлінням персоналом компанії, підборі фахівців на відповідальні позиції, юридичною стороною роботи, логістикою та інше. Не обійшлося без особистого: переїзд з Москви до Мінська, відносини з сім’єю.

Крім того, що Надія Геннадіївна є генеральним директором ЗАТ «Струнні технології», вона стоїть в ряду інвесторів проекту SkyWay, які зробили найбільший внесок в його реалізацію, є однодумцем і дружиною генерального конструктора. На початку 2000-х, коли було припинено фінансування роботи КБ і випробувального полігону в Озерах з боку стратегічних партнерів Юницького, Надія Геннадіївна продала належала їй нерухомість (об’єкти готельного бізнесу) в Криму. Отримані від оборудки кошти вклала в підтримку роботи КБ, що дозволило не припиняти досліджень і розробки проектної документації по струнному транспорту в критичний для технології момент.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital