Анатолій Юницький — генеральний конструктор інноваційної технології струнного транспорту, вчений і винахідник, автор понад 200 наукових праць, 18 монографій та близько 100 винаходів в сфері будівництва, транспорту, машинобудування, електронної та хімічної промисловості. Творець струнної і общепланетной транспортних систем, а також ряду транспортно-інфраструктурних проектів на основі струнної технології.

Інноваційна струнна технологія отримала свій розвиток 37 років тому, коли Анатолій Юницький вирішив оптимізувати систему транспорту, зробивши її доступною, високоефективною та безпечною. Незважаючи на очевидний комерційний потенціал і зацікавленість наукової спільноти, реалізація проекту не була здійснена через інноваційних ризиків і практично повної відсутності фінансової підтримки з боку офіційних структур.

За цей час проект струнного транспорту еволюціонував від стадії інженерної ідеї до стадії низького старту. У 2001 році технологія будівництва рейко-струнної шляховий структури і опор, основні вузли й елементи вантажного струнного транспорту пройшли успішну апробацію на випробувальному полігоні, побудованому у м. Озери Московської області. Сьогоднішній рівень опрацювання струнної транспортної технології дозволяє негайно приступити до проектування тієї чи іншої траси і замовленням виготовлення рухомого складу.

Наймасштабніший науковий проект Юницького, випереджаюче час і не має аналогів у всьому світі — розробка неракетній транспортної системи, що отримала назву «ОТС» — общепланетний транспортний засіб. ОТС дозволяє виносити шкідливі для здоров’я людини виробництва в ближній космос за рахунок внутрішніх сил системи.
Новизна винаходів Юницького закріплена російськими, євразійськими та зарубіжними патентами на винаходи.

Член Федерації космонавтики СРСР
Академік громадської Російської Академії Природничих Наук
Президент групи компаній SkyWay
Генеральний директор — генеральний конструктор ЗАТ «Струнні технології»
Сайт: yunitskiy.com

Нагороди:

дві золоті медалі Всеросійського виставкового центру
дві «Золоті колісниці» в номінації «Проект року транспортної галузі»
три Золотих знака якості «Російська марка»
почесне звання «Лицар науки і мистецтв»
30 дипломів міжнародних виставок