аркові опори Skyway

Компанія SkyWay постійно впроваджує все нові та нові елементи струнного транспорту, а також відповідної інфраструктури. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про такі елементи, як аркові опори Skyway, призначені для жорсткої колійної структури.

Тим більше, що процес зведення опор для нової траси в ЕкоТехноПарку фактично знаходиться на завершальній стадії. Тому вже сьогодні є про що поговорити. Дана ділянка колійної структури зводиться для реалізації максимально широкого спектру завдань у контексті найактуальніших розробок адресних проектів.

Після завершення зведення будуть проведені всі необхідні перевірки. В результаті чого ділянка стане придатна для випробування новітніх вантажних і пасажирських зразків рухомого складу. Як для двох рейок, так і для однієї. При цьому потрібно зазначити, що по даній дорозі зможуть пересуватися як навісні, так і підвісні транспортні елементи вагою до 50 тонн.

Крім цього, тут буде здійснюватися перевірка юниконту. Вантажного транспортного засобу, що розробляється для перевезень ISO-контейнерів. Обкатку на даній трасі будуть проходити також і інші «новачки» рухомого складу.

Технології SkyWay знаходяться на вищому рівні свого розвитку. Який полягає в необхідності розробляти і тестувати нові рішення в рекордно короткі терміни. Це обумовлено значним зростанням компанії та інтересу до проектів SkyWay.

І щоб відповідати запитам, компанія зобов’язана знаходиться в режимі максимально динамічного розвитку та оптимізації процесів. Як розробки, так і будівництва, що має на увазі, крім іншого, здатність виконувати поставлені завдання максимально швидко і ефективно. Але все-таки основною рушійною силою є чітке розуміння і бачення транспортних технологій майбутнього. А також усвідомлення своєї можливості кардинальним чином впливати на розвиток транспортних систем в загальносвітовому масштабі.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY