Кирило Бадулін
Кирило Бадулін

Ми продовжуємо серію статей про співробітників SkyWay, ЗАТ «Струнні технології».
Сьогодні з нами Кирило БАДУЛІН, який керував відділом адресних проектів,
а нині очолює Управління розвитку бізнесу.

Доброго дня, Кирило. Розкажіть, що позначає назва «відділ адресних проектів»?

Добрий день. В результаті структурних змін, на даний момент я очолюю Управління розвитку бізнесу, одним з підрозділів є відділ адресних проектів – тепер під керівництвом Світлани Волошиної.

В обов’язки відділу входить розробка проектів транспортно-інфраструктурних комплексів SkyWay по всьому світу.

А якщо трохи детальніше?

Здійснювати попередній аналіз проекту, відштовхуючись від пропозицій, що надходять до нас.

Ну а коли ми робимо висновок про доцільність проекту, далі він потрапляє в управління проектних робіт.

На вас, виходить, комерційна сторона питання?

Кирило Бадулин
Кирило Бадулин

З урахуванням специфіки нашого продукту, яким є транспортна система в цілому, а не просто дороги, ми разом з замовником виходимо на конкретну вартість всього проекту. А для цього необхідно детально проаналізувати структуру системи, економічно обґрунтовуючи вартість тих чи інших її складових, донісши розуміння цих особливостей до замовника. Це завдання відділу адресних проектів.

Зі скількох осіб складається відділ?

На сьогодні 8, включаючи керівника.

Які ще завдання стоять перед відділом?

Підготовка презентацій, як для замовників, так і для внутрішніх служб, які стосуються різних технологій SkyWay, доповідей, також робота на виставках. Як, наприклад, «InnoTrans 2018», що проходила в Берліні, де я виступав з презентацією.

Фахівці яких напрямків представлені у відділі?

В основному аналітики. Є свій перекладач, так як часто заявки надходять від англомовних замовників. Ще дизайнер, який займається оформленням презентацій.

Що ви могли б сказати про обстановку в колективі?

Можу навіть відповісти одним словом – прекрасна! Є досить досвідчений кістяк, в який нещодавно влилися два нових аналітика. Хлопці разом відмінно працюють.

Відділ можна назвати жіночим?

Майже. До речі, це ж питання мені ставив і Голова ради директорів. Але ми на співбесідах враховуємо тільки професійний рівень. Так вийшло, що дівчата були краще.

Чим захоплюються співробітники?

Подорожі, в основному, туризм. Але є альпіністка навіть.

а у вас яке хобі?

Я народився у Всесвітній день туризму, так що … зараз мені складно згадати, в якій країні Європи ще не був, тим більше, що це корисно ще й з професійної точки зору. А взагалі, докладніше про мене в книзі Анатолія Боровського «Небесні дороги» — про історію SkyWay, про людей.

Ставите позначки на карті?

Мені подарували якось таку карту, але, мабуть так часто буваю в поїздках, що поки не було часу зайнятися проставленням відміток. А взагалі, за всю мою професійну кар’єру, а я працював і в банківській системі, і в «нафтянці», навчався у Відні, в США. Довелося багато подорожувати.

Як ви потрапили в SkyWay?

Можна сказати «з вулиці», по оголошенню. Пройшов всі співбесіди, і почав працювати.

Чим зацікавила вас компанія?

В першу чергу, своєю місією, суть якої робити світ кращим. Між іншим, за ці три роки кількість співробітників зросла в 7 разів.
Часто ми робимо те, чого раніше у нас ніхто не робив. Ми розробили новий тип рухомого складу. Юниконт, юнибайк – це теж наші розробки. І це далеко не всі наші інноваційні ідеї. Компанія SkyWay постійно знаходиться в творчому процесі, в розвитку-і це те, що мені подобається найбільше.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY