Skyway в ОАЕ

Розпочата у вересні 2018 року комплексна підготовка до будівництва трьох тестових естакад Skyway в «тропічному» виконанні в ОАЕ фактично завершена, і зараз саме час докладніше поділитися з нашими читачами про те, що зроблено на даний момент. І допоможе в цьому генеральний конструктор Анатолій Юницький:

— Я зараз стою на місці, звідки почнеться будівництво, а точніше навіть воно вже почалося, нашого першого великого випробувального комплексу в ОАЕ. З травня місяця нами був проведений дуже серйозний обсяг робіт за погодженням всіх необхідних документів та дозволів, на даний момент цей непростий етап успішно пройдений, і ми можемо на виділеній нам ділянці довжиною близько 3 кілометрів приступати безпосередньо до повномасштабного будівництва інноваційного центру SkyWay.

Введення в дію першої надлегкої траси довжиною 400 метрів заплановано на весну 2019 року. Ну а крім цього планується організувати цехи по збірці Юнибусу, Юнитраку і Юниконту, призначеного для транспортування контейнерів, що буде особливо цікаво країнам Перської затоки.

Також в проект, крім наукової бази, входить будівництво полужорсткої конструкції для тестування важкого транспорту вагою понад 8 тонн, при цьому довжина ділянки дозволить розвивати швидкість до 150 км/год. Вже готова будівельна база підрядника, на території якої будуть розташовані необхідні матеріали, конструкції тощо.

Омар Афана, генеральний директор ОFast Building Contracting, вважає даний проект найважливішим для емірату Шарджа.

Прямо навпроти будівельної ділянки знаходиться побудований десять років тому університет, навчання в якому проходять понад 40 тис. студентів, і на території даного навчального закладу планується створити Інститут SkyWay, в функції якого входитиме підготовка кадрів для інноваційного центру.

Проекти Skyway в ОАЕ

Дане будівництво є початком повномасштабної роботи компанії в ОАЕ. На сьогоднішній день йде розробка і підготовчі роботи ще цілого ряду проектів в ОАЕ, які планується реалізовувати в різних містах: Абу-Дабі, Дубай, Фуджейра тощо, особливістю яких є надщільний пасажиропотік в пікові години, який, для прикладу, в два рази перевищує пропускну здатність однієї гілки в метро в Москві.

Саме з цієї причини для ОАЕ будуть проектуватися і будуватися струнні транспортні засоби підвищеної місткості. А вантажні — місткістю до 35 тонн.

Отже, продовжує переможну ходу струнного транспорту Skyway по планеті. Приєднуйтесь і ви!

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY