ЦЕНТР SKYWAY в Шарджі

Для демонстрації ефективності струнного транспорту в еміраті Шарджа йде процес створення інноваційного центру SkyWay. Даний центр буде мати цілий ряд принципових відмінностей від ЕкоТехноПарку в Білорусі. Зокрема, мається на увазі готовність центру переносити температури вище 60 градусів.

А також інші особливості регіону — пилові бурі, велика концентрація в повітр морської солі що все роз’їдає тощо. Все це робиться для того, щоб переконати близькосхідних замовників в готовності струнного транспорту максимально ефективно працювати в подібних кліматичних умовах.

Тестовий майданчик в Білорусі обмежена в розмірах, тому максимальна швидкість, яку вдалося домогтися на короткій естакаді, становить 102 км/год. Що само по собі не може бути доказом здатності струнного транспорту безпечно функціонувати на швидкостях 150 км/год, та ще й в умовах тропіків.

Ще одним фактором, який став причиною будівництва центру, є підвищений інтерес близькосхідних партнерів. В першу чергу до техніки великої вантажопідйомності і пасажиромісткості. Така техніка має масу близько 50 тонн, а ділянки, розташовані в Мар’їній Гірці, з самого початку не розраховувалися на випробування подібного транспорту.

Тому на даний момент введення в дію нової технологічної бази є більш ніж виправданим і логічним кроком. Тим більше що місцеві інвестори демонструє не тільки особисту зацікавленість, а й грають одну з ключових ролей в залученні нових замовників з інших країн.

Зокрема, нещодавно відбулася зустріч Міністерства транспорту Дубая з Міністром торгівлі Квінсленд (штат з Австралії), на якій йшлося серед іншого і про перспективність струнного транспорту SkyWay.

В інноваційному центрі в Шарджі будуть демонструватися всілякі види колійної структури і опор, а також максимально широкий спектр елементів струнного транспорту. Тут же планується реалізувати інфраструктуру міських комплексів в усьому її масштабі.

Починаючи від посадкових станцій, закінчуючи системою придбання квитків. На даний момент практично завершена підготовка до транспортування в ОАЕ юникару U4-431-01, який першим буде продемонстрований в новому Інноваційному центрі. А сьогодні тут йде активне зведення двох станцій, і вже скоро планується ввести в експлуатацію першу лінію.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY