ЕкоТехноПарк

Давайте пройдемо по всіх питаннях по порядку, щоб нічого не пропустити! Отже.

Що таке Skyway

Группа компаній SkyWay вже багато років розробляє комплексні інноваційні проекти на основі струнних технологій, в першу чергу струнний транспорт SkyWay. Цей транспорт має унікальні характеристики. Він безпечніше, швидше і надійніше в порівнянні з усіма існуючими видами транспорту. При цьому його вартість значно нижче інших видів транспорту. Наприклад, порівняно з залізницею — в 10 разів!

Саме тому до нього залучено величезний інтерес багатьох країн світу. Ряд країн вже почали роботи з розробки проектів для впровадження найближчим часом цього транспорту у себе. Це ОАЕ, Індонезія, Сан-Марино, Індія, Швейцарія і ще цілий ряд країн. Обсяг фінансів по цим роботам — десятки мільярдів доларів.

Найостанніші новини — вже з вересня 2018 року в ОАЕ починається будівництво унікальної Струнної Долини — саме там будуть запущені в життя нові моделі Skyway в тому числі — швидкісна, зі швидкістю до 500 і більше км/год. У Білорусі не вдалося реалізувати цей проект, тому що за 3 роки влада так і не виділила необхідну ділянку землі — для швидкісної траси необхідна досить довга ділянка, щоб вийти на потрібну швидкість. В ОАЕ це питання було вирішене за півроку. І тепер саме там буде створюватися найсучасніший транспорт сучасності.

Що таке частки Skyway

Для проведення величезного обсягу робіт по проектуванню та створенню струнного транспорту була обрана схема краудінвестингу — всенародного інвестування. Це дозволило уникнути неминучої бюрократичної тяганини з боку держави, а з іншого боку тиску з боку можливих великих інвесторів.

EkoTeхноПаркЦе дозволило в найкоротші терміни створити унікальний полігон для випробування, демонстрації та сертифікації Skyway — ЭкоТехноПарк. Де замовники з усього світу вже зараз можуть бачити реальні зразки струнного транспорту. А з кінця цього року і в Струнній Долині в ОАЕ.

Всенародне фінансування означає, що кожна людина, навіть з дуже малими коштами — мінімальний пакет коштує всього $ 15 — може стати співвласником компанії, придбавши частки Skyway. З урахуванням того, що поки ще є хороший дисконт, кожна сотня доларів вже в найближчі роки перетвориться в тисячі. З урахуванням того, що основні роботи переходять в Емірати — це значно прискорить вихід проекту на прибуток.

Чому вигідно інвестувати в Skyway

Пока струнний транспорт не вийшов на світовий ринок, — а це може бути найближчим часом — через рік чи два, максимум — кожна частка Skyway номіналом в долар коштує значно дешевше. В десятки разів — 50-70 і більше. А це означає, що при виході Skyway на IPO — що обов’язково станеться, кожен долар, вкладений в частки Skyway збільшиться в десятки і сотні разів.

З кожним новим етапом розвитку Skyway дисконт частки знижується. Це просто пояснюється. На самому початку була тільки ідея і люди сильно ризикували своїми грошима. Тому дисконт був 1 до 1000 і більше. З розвитком проекту ризик стає все менше — це вже не ідея, не проект на папері, а реальний транспорт, який можна помацати.

Тому, чим раніше ви приймете рішення зареєструватися у Skyway і стати співвласником унікальної компанії, тим більший дисконт ви зможете отримати.

Крім того, з метою підвищення зацікавленості учасників та залучення максимально можливої кількості інвесторів, у схемі інвестування задіяна партнерська програма, що дозволяє отримувати прибуток від запрошених учасників. Що дозволяє окупити свої вкладення значно раніше виходу Skyway на IPO.

Крім того — вже в цьому році планується випуск криптовалюти, яка буде базуватися на технології Skyway, що буде означати її забезпеченість і міць. Робота над даною криптовалютою ведеться разом з фахівцями з ОАЕ. А це означає, що додається ще один додатковий канал заробітку, тому як з виходом на біржу, ціна на дану криптовалюту буде гарантовано підвищуватися.

Реєструйтеся і давайте разом створювати завтрашній день транспорту вже сьогодні! При переході на сторінку реєстрації виберіть потрібний вам мову, наприклад, UK. Чекаємо вас в наших рядах!

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY