ДИРЕКТОР НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ПАРКУ ШАРДЖІ ПРО SKYWAY

У Науково-дослідному технологічному парку в Шарджі (SRTI) розташований інноваційний центр, завдання якого стати фундаментом, що сприяє впровадженню найсучасніших технологій в різних сферах життя, зокрема в Об’єднаних Арабських Еміратах, а також в регіоні в цілому.

Плануються роботи в сфері інформації, машинобудування, в енергетичній та екологічній галузях. Створення парку стане одним з основних факторів активізації розвитку економіки, яка характеризується високою продуктивністю, завдяки чому можна буде забезпечити ще більш активний розвиток країни протягом майбутніх десятиліть.

Михайло Кириченко вирішив поспілкуватися з керівником парку Хусейном Аль-Махмуді.

— Доброго дня, могли б ви німого розповісти про один з резидентів вашого парку, проект SkyWay?

— Ми дуже пишаємося тим, що даний проект є в нашому парку. І вважаємо бачення доктора Анатолія Юницького щодо майбутнього вельми цікавим. Технологія струнного транспорту унікальна, тому ми хочемо дати можливість проекту SkyWay продемонструвати всі можливості технології і вийти на близькосхідний ринок. Сьогодні ця технологія вже викликала величезний інтерес як у державних, так у приватних структур регіону.

— Які ваші враження від співпраці з представниками компанії SkyWay за цей час?

— Мені подобається прихильність представників SkyWay до даного проекту і їх бажання прикладати всі можливі зусилля для того, щоб він міг реалізуватися в цьому регіоні. Я впевнений, що вони бачать в Шарджі сильного і надійного партнера.

— Дякую, скажіть, а чи є у проекту SkyWay будь-які проблеми в ОАЕ?

— Думаю, що проблем ніяких немає. Однак з огляду на те, що проект унікальний з технологічної точки зору, то важливо розуміти: завжди подібні проекти мають свої особливості реалізації. Тим більше в нових країнах. Але у SkyWay тут є сильний і надійний партнер в нашій особі. Так що на сьогодні можу висловити повну впевненість в успішній реалізації проекту.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY