DUBAI SKY PODS - НОВЕ ІМ'Я SKYWAY

На сьогоднішній день Об’єднані Арабські Емірати як держава в цілому, і зокрема ключовий регіон країни Дубай, є однією з найважливіших світових точок торгівлі та логістики. Разом з тим, ця країна є одним зі світових туристичних лідерів. І в цьому контексті вкрай важливою галуззю ОАЕ є транспортна.

В рамках глобального розвитку країни керівництво Дубая запланував збільшення до 2030 року автономного транспорту до 25% від всієї транспортної системи. Що повинно істотно знизити кількість шкідливих викидів, а крім того привести до значної економії витрат на забезпечення функціонування транспорту та будівництво відповідної інфраструктури.

Одним з проектів в цьому напрямку стане Dubai Sky Pods.

Даний проект представляє комплекс розробок з метою впровадження принципово іншої системи перевезень, що відрізняється енергоефективністю і зниженою матеріаломісткістю, яку розробили фахівці ЗАТ «Струнні технології». Крім цього, в планах у керівництва Дубая створення системи автономного повітряного таксі і транспортних модулів, що працюють за принципом самокерування. Для цього планується впровадження штучного інтелекту для більш ефективного управління трафіком, системами безпеки на дорогах.

Окремо варто відзначити роботу по цифровізації в цілому ряді напрямків. У зв’язку з цим планується використовувати блокчейн-технології як засіб для перекладу і обороту великих обсягів інформації в онлайн, що за попередніми розрахунками в рази збільшить швидкість і ефективність роботи з інформацією.

Використовуючи блокчейн, можна буде здійснювати весь документообіг, а також безліч стандартних процедур, таких, як візовий контроль у туристів і інших документів, і зрозуміло, оплату товарів і послуг. Причому одна тільки цифровизация документообігу повинна принести економію в розмірі до 3 млрд доларів.

Також одним з основних напрямків роботи вважається значне підвищення частки електрокарів і гібридних автомобілів, як фактора турботи про екологію та навколишнє середовище.

У зв’язку з цим абсолютно природним виглядає рішення включити в стратегію розвитку Дубая технології струнного транспорту.

Оскільки на сьогодні вони є оптимальним вибором, найбільш повно відповідним вектору розвитку Дубая в сторону енергоефективності та максимального впровадження штучного інтелекту.

 

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY