Група компаній SkyWay продовжує висвітлювати всі етапи будівництва демонстраційного центру струнних технологій.

Будівельні роботи не припиняються навіть у вихідні дні. Генеральний директор-генеральний конструктор особисто контролює процес. У спеціальному відеорепортажі Анатолій Юницький розповів, що ж відбувається на об’єкті в даний час (подія відбувалася 1 жовтня 2015 року).

«Ми укладаємо бетон марки B30, міцністю 300 кг на 1 квадратний сантиметр, в опалубку фундаменту анкерної опори. Для цього необхідно було провести підготовчі роботи: вирити котлован, підготувати грунт, виконати підготовку з бетону, розставити арматуру, встановити опалубку.

Зараз йде укладання бетону в передню балку, в ній буде найбільше бетону. Саме ця балка, шириною 1,2 м, буде працювати на зрушення по грунту, вона потужніша і більш навантажена (навантаження на всю опору становить 500 тонн). Процес укладання бетону повинен бути безперервним. За сьогоднішній день ми повинні укласти 90 кубометрів бетону. При цьому бетон має бути належної якості. А ось як раз і міксер під’їхав, — генеральний конструктор направляється в сторону прибула машини для перевезення бетону. — Зараз подивимося проби бетону — його потрібно перевірити на рухливість складу ».

Дивлячись на кадри чергового відео з будівництва ЕкоТехноПарка, часом забуваєш про те, що раніше тут був пустир — настільки природним здається все, що відбувається. Ось — земля, ось — будівельна техніка, ось — люди, які, щодня працюючи на будівельному майданчику, можливо, навіть і не підозрюють про те, що насправді намагаються на благо майбутніх поколінь.