SkyWay. Хроніка подій: 1 вересня 2015.

Анатолій Едуардович Юницький починає свою розповідь про хід робіт на будівництві так: «Перш, ніж розповісти про те, що відбувається зараз в ЕкоТехноПарке SkyWay, хотілося б згадати, що було півтора місяці тому».

Ще недавно тут був пустир. Але з моменту отримання дозволу на будівництво все змінилося. У короткі терміни були проведені інженерно-геодезичні вишукування для визначення готовності ділянки до будівництва, культуртехнічні роботи з підготовки освоюваних земель до цільового використання — корчування лісу і пнів, розчищення чагарнику, очищення горизонту від валунів, планування ділянки.

Вже встановлено перший елемент системи охорони й огородження периметра ЕкоТехноПарка, створюваної по струнної технології. Розпочато загальнобудівельні роботи. Практично кожен елемент ЕкоТехноПарка є унікальною інженерною спорудою, створюваним вперше!

Незважаючи на це, роботи йдуть за затвердженим графіком — минулого четверга тільки почалися земляні роботи для будівництва першої анкерної опори, а сьогодні котлован вже готовий! Наступні етапи — установка опалубки, укладання арматури і бетонування, про завершення яких ми будемо регулярно інформувати наших інвесторів. Слідкуйте за новинами!

Запрошуємо до участі в реалізації найбільшого транспортно-інфраструктурного проекту ХХI століття!