ЕкоФест

17 серпня 2019 року відбудеться черговий ЕкоФест — ЕкоФест 2019. Купувати квитки можна вже сьогодні, причому краще це зробити раніше, оскільки їх вартість буде підвищуватися в міру наближення дати заходу.

Планується організувати досить різноманітне дозвілля для відвідувачів фестивалю. Для любителів шопінгу на ЕкоФесті буде продаватися безліч різних сувенірів, літературна продукція. Крім цього планується розгорнути музей, де кожен бажаючий зможе вивчити історію компанії SkyWay.

Якщо ви любите активний відпочинок, для вас знайдеться безліч розваг на стадіоні, який стане місцем проведення ряду спортивних змагань. Любителям спокійного відпочинку можна буде відвідати пляж і зону атракціонів, крім іншого, там планується організувати гігантський конструктор і ніндзя-парк.

Також для відвідувачів фестивалю ЕкоФест 2019 стануть доступними кілька спеціальних фотозоні, де будуть створені всі умови для того, щоб кожен гість зміг зробити красиві, яскраві фотографії. На території фестивалю також буде працювати кафе з хорошим асортиментом і різними прохолодними напоями.

І звичайно те, заради чого власне захід проводиться: будуть представлені інноваційні технології SkyWay. Транспорт, автоматичні системи управління, штучний інтелект, а також цілий ряд розробок в галузі енергетики, робототехніки. Між іншим, квиток на фестиваль дає право особисто на випробувати на собі переваги струнного транспорту.

Організатори фестивалю щорічно змінюють концепцію заходу, і цей рік не став винятком. Концепція даного фестивалю — продемонструвати, що побудова гармонії між природою і технікою є однією з найважливіших задач.

У цьому контексті кожен гість зможе внести посильний вклад у створення банку живих грунтів і мікроорганізмів ЕкоТехноПарка, де будуть представлені зразки з усіх куточків планети. Що для цього потрібно? Принести з собою 2-3 кг родючого ґрунту, який не орали й не удобрювали. .

Також на заході обов’язково пройде зустріч з творцем і ідейним натхненником технології SkyWay, головою ради директорів і генеральним конструктором ЗАТ «Струнні технології» Анатолієм Юницьким. Гості фестивалю зможуть поспілкуватися з розробником на цікаві теми, задати питання.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY