23 жовтня відбулася презентація струнних технологій ЕкоФест 2020. Цього року презентація пройшла повністю в онлайн-форматі та зібрала понад 28 000 глядачів по всьому світу!

Головною подією ЕкоФесту 2020 став виступ автора технології SkyWay Анатолія Юницького. З доповіді генерального конструктора ми дізналися про будівництво сьомої траси в ЕкоТехноПарку, запуск випробувань самохідного шасі нового Юнибусу та розвиток найлегшого транспорту SkyWay — Юнилайту.

Після виступу Анатолій Юницький в прямому ефірі продемонстрував роботу струнного транспорту в ЕкоТехноПарку. Інженер прокотився на Юникарі, розповів про особливості роботи вантажного комплексу і показав знак нульового кілометра струнних доріг SkyWay.

Важливою частиною ЕкоФесту 2020 стало відео з Інноваційного центру SkyWay в Шарджі. Екскурсію по Центру випробувань провів Олег Зарецький, виконавчий директор компанії SkyWay GreenTech, яка займається розвитком SkyWay в ОАЕ. Олег показав інтер’єри анкерних опор для траси в 400 метрів і закладку фундаменту четвертої лінії SkyWay з проміжними опорами через кожні 288 метрів.

Крім цього, ЕкоФест 2020 запам’ятався виступами інвесторів проекту з різних країн і презентацією голографічної установки, створеної для пропозиції «Faces of the Future». Нагадаємо, інвестиція з цією пропозицією дозволяє одержати голограму зі своєю фотографією в музеї ЕкоТехноПарку.

В кінці ЕкоФесту Анатолій Юницький традиційно відповів на питання інвесторів про сертифікацію транспорту для ОАЕ, перехід на наступний етап розвитку, франшизі ЕкоБудинку та багато іншого.

Новини: skyway.capital

Хочете стати співвласником унікальної інноваційної компанії?
ЗАПРОШУЄМО В SKYWAY