Форум IT-Youth в ЕкоТехноПарку SkyWay

1-2 листопада 2017 року відбувся молодіжний форум IT-Youth. Він об’єднує адміністраторів інтернет-спільнот і сайтів БРСМ з усіх регіонів Білорусі. Організатором форуму виступає ГО «БРСМ» за підтримки ЗАТ «Струнні технології» та факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки Інституту журналістики БГУ. Спільна акція пройшла щоб підкреслити єднання інноваційного розвитку технологій і сучасних інформаційних тенденцій.

«Сьогодні доводиться констатувати той факт, що без соціальних мереж молодь не уявляє своє життя»,

— зазначив координатор форуму IT-Youth Павло Петрищев. «Безумовно, завдяки стрімкому розвитку мереж юнаки та дівчата отримали можливість швидше дізнаватися про сучасні тренди і можуть миттєво перенестися в будь-який куточок світу. Соціальні мережі — це не просто джерело новин, але й майданчик для обкатки сучасних технологій і до того ж потужний інструмент для формування думки і результативного впливу» — переконаний Павло.

Програма заходу сформована у вигляді комплексу освітніх семінарів та лекцій, спрямованих на підвищення якості освіти цільової аудиторії в сфері IT-технологій та інших супутніх областях, а також обміну досвідом та включає в себе навчання професійними фахівцями в сфері інформаційних технологій і журналістики основам SMM (маркетинг в соціальних мережах); SEO (оптимізація інтернет-ресурсів); художньої майстерності і копірайтингу, а також психологічні тренінги.

 

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital