Інфраструктурне обладнання Skyway

На тлі триваючого масштабного будівництва Технопарку в ОАЕ, ми продовжуємо знайомити наших читачів з усім спектром робіт, виконуваних на сьогодні компанією ЗАТ «Струнні технології». Для розробки і тестування нових моделей струнного транспорту зводяться відповідні транспортні лінії, один з ключових вузлів яких є стрілочний перевід. Саме ця частина була сьогодні фактично вперше показана широкій публіці.

Детальніше про про це ви дізнаєтеся з інтерв’ю з начальником КБ «Інфраструктурний обладнання» ЗАТ «Струнні технології» Олексієм Стріженковим.

— Олексій Михайлович, давайте почнемо з того, що таке інфраструктурне обладнання стосовно будівництва Технопарку в ОАЕ?

— Основні елементи, це — поворотні кола, стрілочні переводи, допоміжне обладнання для пасажирських станцій і вантажних терміналів.

— Що складніше — досягти стабільної роботи в умовах тропіків, або в умовах низьких температур?

— У тропіках є свої особливості. Не можна сказати, що важче. Складно завжди. Але якщо перед нами поставлено завдання спроектувати для тропіків — ми її виконуємо.

— А чи є які-небудь відмінності тієї ж стрілки, яка буде використовуватися в ОАЕ від тієї, яка стоїть ось тут, в Білорусі?

— Тропічне виконання буде відрізнятися застосування деяких компонентів — приводів, електричної частини. Різними будуть і мастильні матеріали. Металоконструкція буде та ж.

— А в чому призначення стрілки?

— Здійснення перенаправлення транспортних потоків.

— Ми перебуваємо зараз на тестовій ділянці. Що саме проектуєте для Арабських Еміратів? Адже там планується створювати не тільки тестову ділянку, а й повноцінно функціонуючу міську мережу.

— Зрозуміло, і це природний шлях нашого розвитку, від простого до складнішого. Саме тому, проектуючи Технопарк в Білорусі ми намагалися передбачити такі можливості тестування, які б максимально відповідали умовам реальної експлуатації наших машин. Зведені тут у нас конструкції функціонально ідентичні тим, які будуть будуватися в ОАЕ.

— Були якісь відмови, збої? Адже ці конструкції працюють в досить напруженому режимі вже кілька років.

— Були невеликі проблеми на початковому етапі, але це все в межах запланованого нами с самого початку. Серйозних проблем не було, вся система працює в штатному режимі.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY