Skyway в ОАЕ

Французький інтернет-портал Actu-Transport-Logistique, що спеціалізується на висвітленні транспортної тематики, а також питань логістики, на початку листопада випустив матеріал, присвячений струнному транспорту. Стаття називалася «Інноваційна транспортна система: SkyWay набирає очки в ОАЕ».

Головною темою, яка розглядалася в статті, став процес активного заходу компанії SkyWay на ринок ОАЕ. І зокрема детально обговорювався процес зведення інноваційного центру, завершення будівництва якого заплановано на 2019 рік, в контексті можливих перспектив в подальшому.

Пропонуємо невеликі витяги з даної статті:

Розмір першої випробувальної ділянки, за умовами договору між SkyWay Technologies Со. і компаніями з ОАЕ становить 25 гектарів. За підрахунками фахівців, обсяг перевезених в майбутньому вантажів може досягти 250 млн. тонн на рік. SkyWay, що базується в Мінську, залишила дуже яскраве враження у відвідувачів берлінської виставки InnoTrans, ставши одним з відкриттів заходу.

В експертному середовищі особливо наголошується можливість транспортних модулів SkyWay в повністю завантаженому режимі розвивати швидкість 150 км/год, перебуваючи при цьому на 100% в комп’ютерному керуванні. Одночасно з тим досягається значно вищий рівень безпеки, адже струнні технології дозволяють уникнути перетинання транспортних ліній, що на порядок знижує ймовірність аварійних ситуацій.

Експорт концепції Skyway в ОАЕ

Дані технології, що мають вищеописані особливості, тобто поліпшені параметри, характеризуються ще і більш низькою собівартістю при будівництві щодо конкурентів в будь-якій галузі транспорту, так що підвищений інтерес в бізнес-середовищі до них цілком зрозумілий.

Анатолій Юницький, генеральний конструктор SkyWay, дав такий коментар:

«Робота в ОАЕ дозволить компанії повною мірою продемонструвати можливості наших технологій, адже тут у нас, на відміну від Білорусі, не виникло ніяких проблем з отриманням ділянки необхідних для цього розмірів».

Більш протяжна траса Skyway

Крім інноваційного центру, заплановано також будівництво тестової ділянки протяжністю 25 км, що дасть можливість на практиці продемонструвати здатність юнибуса досягати швидкість до 500 км/год. Завдяки цьому компанії SkyWay вдасться переконати інвесторів в доцільності подальшого фінансування проекту.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY