Інформуємо Вас про черговий етап розвитку групи компаній SkyWay. Хочемо зазначити, що роботи над проектом ведуться не тільки на земельній ділянці в Республіці Білорусь і в кабінетах конструкторських бюро. Ми також паралельно працюємо над підготовкою акцій компанії до реєстрації на відкритих торгових майданчиках (фондових біржах) і отриманням в зв’язку з цим необхідних пакетів документів, верифікаційних кодів і визначенням компаній-партнерів.

Зовсім недавно національне нумеруються агентство ISIN Organization присвоїло нашій компанії Euroasian Rail SkyWay Systems Holding Міжнародний ідентифікаційний код цінного паперу (ISIN).

Що дає присвоєння ISIN-коду компанії? Це важлива подія в корпоративному розвитку підприємства, його основне завдання — підтвердити існування цінних паперів компанії і полегшити операції з ними в міжнародних розрахунково-клірингових системах з використанням автоматизованих систем передачі та обробки інформації. Наявність ISIN-коду підвищує привабливість акцій SkyWay для приватних і кваліфікованих інвесторів.

Примітка: метою привласнення міжнародного ідентифікаційного коду цінних паперів ISIN є стандартизована ідентифікація цінних паперів емітентів та інших фінансових інструментів в рамках єдиної системи, і поширення цих даних учасникам фондового ринку. Міжнародні ідентифікаційні коди і стандартизовані описи цінних паперів використовуються у всіх секторах фінансової індустрії, є необхідними для здійснення точного ефективного клірингу та розрахунків.

Наш номер ISIN — VGG322291094.

Перевірити його Ви можете в незалежній базі ISIN-кодів за адресою: www.isincodes.net