Инвестeстувати в Skyway

Як інвестувати в Skyway?

Для того, щоб інвестувати в Skyway необхідно:

  1. Зареєструватися на цій сторінці — https://is.gd/gqAomZ
  2. Зайти в особистий кабінет системи з вашим логіном і паролем.
  3. В особистому кабінеті в верхньому меню вибрати в пункті «Мої інвестиції» розділ «Інвестувати».
  4. Вибрати відповідний для вас пакет і зробити інвестицію.

Ви можете зробити разову інвестицію або інвестувати в розстрочку — що дозволяє зробити інвестицію з великим дисконтом, виплачуючи гроші не відразу, а щомісяця, в розстрочку.

Що таке Skyway

SkyWay це Інноваційний унікальний транспорт. Він безпечніше, швидше і надійніше в порівнянні з усіма наявними видами транспорту. При цьому його вартість значно нижче інших видів транспорту. Наприклад, у порівнянні із залізницею — в 10 разів! Є види транспорту під будь-які завдання:

  • міський,
  • високошвидкісний (до 500 км, час),
  • вантажний,
  • для перевезення контейнерів
    і так далі.

Це означає, що він охоплює всі види застосування транспорту. Саме тому до нього такий величезний інтерес у всьому світі професійного транспорту.

Что важливо — це не теорія — вже зараз під Мінськом проходить випробування чинний транспорт Skyway. А в минулому році почалося будівництво великого технопарку Skyway в Арабських Еміратах. Вже навесні цього року там планується здача декількох трас.

Після чого почнеться реалізація комерційних адресних проектів, тобто, проект почне приносити прибуток. І тоді ж закриється можливість всенародного інвестування, яка поки ще є зараз.

Шлях виходу Skyway на Світовий Ринок складається з 15 етапів. Зараз ми вже на 13-му етапі. Ми дуже близько до своєї мети. Якщо ви хочете, інвестувавши в проект, стати одним із співвласників унікальної технології та надалі отримувати прибуток від неї — зараз найкращий час для цього.