Маттар Аль-Тайер про Skyway

Струнний транспорт став основною темою на всесвітньому урядовому саміті, який відбувся з 10 по 12 лютого 2019 року. Для того, щоб особисто подивитися на юнибайк і юникар, саміт відвідали емір Дубая, а також цілий ряд високопоставлених чиновників і великих бізнесменів емірату.

Так як технології SkyWay були презентовані фактично Міністерством транспорту Дубая, то ця подія викликала широкий резонанс в місцевих ЗМІ. Михайло Кириченко спеціально приділив час одного з основних медіаресурсів даного регіону Guf News для того, щоб максимально детально ознайомити журналістів з представленими модулями компанії.

Також вельми цікаві коментарі щодо представлених компанією одиниць транспорту висловив Маттар Аль-Тайер, який є керівником системи транспорту емірату. Зокрема, чиновник зазначив наступне:

«На сьогоднішній день керівництво Дубая однієї зі своїх ключових завдань ставить створення і розробку стратегії, в результаті якої планується перетворити як мінімум 25% від усього числа поїздок на всіх видах транспорту в повністю автономні до 2030 року.

Дана стратегія є одним з елементів загальних зусиль, спрямованих на інтеграцію і розробку технологічних кроків для здійснення нових видів транспортування, особливо коли мова йде про поїздки на невеликі відстані, так звані «перша і остання миля». Це дозволить пасажирам з максимальним комфортом і швидкістю здійснювати поїздки».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY