Компанія Skyway Technologies візьме участь у програмі

Програма «Golden Village» здійснюється Національним Комітетом з економіки і промисловості Індонезії. Ця Програма, ініційована Президентом Джокові, спрямована на розвиток Індонезії через вдосконалення життя в селах і містечках. Список за Програмою містить 2000 індонезійських містечок. Компанія «Skyway Technologies Індонезія» підписала Меморандум про взаєморозуміння в поселенні Дасун, округ Рембанг — одному з золотих містечок. Компанія буде підтримувати програму Уряду Індонезії з розвитку транспортного сполучення. «SkyWay Technologies Індонезія» є єдиним партнером з транспортно-інфраструктурних технологій в цій програмі.

Раніше Skyway вже підписав Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Індонезії, за яким планується побудувати транспортну інфраструктуру на території кампусу.

«Skyway Technologies Індонезія» є повноправною дочірньою компанією «Global Transport Investments, Inc.», яка здійснює основну діяльність як юридичної особи з підготовки впровадження технологій SkyWay в Індонезії. Вона також є сестринської компанією «SkyWay Technologies Co.», інжинірингової компанії з Республіки Білорусь, яка генерує широкий спектр транспортних рішень для міського, вантажного і високошвидкісного транспорту, а також транспортування між портами, поселеннями і островами. Місія компанії полягає в наданні оптимального рішення транспортного сполучення для Індонезії, що дозволить радикально скоротити енергетичні і транспортні витрати, час, потрібний для традиційних перевезень людей і вантажів, підвищити доступність транспорту і знизити собівартість товарів і послуг, а також скоротити час для пересування в зовсім інших комфортних умовах і на зовсім інших швидкостях.

SkyWay — це надземна транспортна система естакадного типу, в якій рух транспортних засобів організовано за допомогою підвісних, попередньо напружених розтягуванням, нерозрізних струнних рейок, натягнутих між опорами. Струнний рейок характеризується високою міцністю, жорсткістю, рівністю, простотою виготовлення і монтажу, низькою витратою матеріалів і широким діапазоном робочих температур. В якості транспортних засобів в системах SkyWay використовуються спеціальні електромобілі на сталевих колесах.

В ході підготовки підписання Меморандуму про взаєморозуміння, представники «SkyWay Technologies Індонезія» відвідали 4 номінованих золотих містечка:

— містечко Дасун (Dasun), відоме завдяки річковому туризму, культурно-історичному туризму, виробництву рибної продукції.

— містечко Карасгеде (Karasgede), що славиться своїм сільським господарством і біоенергетикою.

— містечко Сумбер Рейо (Sumber Rejo), відоме завдяки виробництву продукції з сапотового та тикового дерева, а також вирощуванням цукрового очерету.

— острови Карімуньява (Karimunjawa), відомі завдяки туризму, рибальському промислу і дерев’яним виробам з містечка Діва-Ндару (Dewa-Ndaru).

Компанія «SkyWay Technologies Індонезія» також почала попередні зустрічі з проектно-будівельною фірмою «Bukaka Teknika Utama» з метою підготовки та реалізації трас SkyWay.

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY