«МІНСЬКА ПРАВДА» ПРО SKYWAY

На сторінках головного видання столичного регіону Білорусі «Мінська правда» вийшов матеріал, присвячений роботі SkyWay і тому, якими на даний момент досягненнями може похвалитися компанія в контексті реалізації своїх проектів в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Особливу увагу автор статті приділив націленості компанії SkyWay на роботу відразу в декількох напрямках. Мова йде не тільки про просування власне технології струнного транспорту в цілому ряді країн, а й серйозного вкладу в оновлення інженерної та виробничої бази в Білорусі. І стрімке зростання інтересу з боку інвесторів є підтвердженням правильності такого підходу в розвитку компанії.

«На сьогоднішній день залишаються ще люди, які задають питання — чи дійсно даний проект доцільний? Відповідь на це питання досить однозначно дає зростаючий інтерес до проекту в безлічі регіонів усього світу. І одночасно з цим у компанії є значний запас ресурсів, щоб продовжувати активний розвиток в Білорусі. Одним з яскравих підтверджень тому є розширення штату ЗАТ «Струнні технології». Так, на сьогоднішній день співробітниками штатними компанії є вже понад 800 осіб».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY