Міжнародна Премія миру вручена Юницькому

11 грудня минулого року були вручені нагороди на заході під назвою «Міжнародна Премія миру», місцем проведення якого стала словацька столиця, місто Братислава. Премія, організована «Економічним клубом», проходить щорічно починаючи з 2015 року. Цього разу нагорода була вручена Анатолію Едуардовичу Юницькому.

Лауреатами Премії миру стають люди, які зробили найбільший вплив на еволюцію нашої цивілізації, в тому числі мова йде про підвищення якості життя, рівень безпеки в різних сферах, боротьбі з насильством тощо. Одним з таких людей є José Ángel Gurría, що є одним з найбільш авторитетних світових фінансистів і займає пост генсека ОЕСР.

Даний захід є також місцем зустрічі впливових людей, зокрема, в цьому році на врученні премії можна було зустріти послів КНР та РФ, міністра оборони Словаччини, відомих політиків, авторитетних вчених, які беруть активну участь в «Економічному клубі».

Під час отримання нагороди, генеральний конструктор компанії SkyWay Анатолій Юницький поділився своїм розуміння того, яким чином в самому найближчому майбутньому буду розвиватися наземний транспорт і космонавтика, був зроблений акцент на зростаючу потребу людства в принципово нових технологіях.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY