Морські порти Skyway

Пропонуємо вам до перегляду нову відео-презентацію, що показує актуальність технології SkyWay в області морських перевезень і побудови сучасних і більш ефективних морських портів.

Основне завдання інноваційних портів SkyWay полягає в принципово інший організації перевалки вантажів і транзитного пасажиропотоку. Передбачуваний обсяг вантажоперевезень — до 250 млн тонн щорічно, а передбачувана щільність пасажиропотоку — до 1 млн на рік.

Технологія SkyWay може стати тим рішенням, за допомогою якого стане можливим організувати морський порт безпосередньо на морському шельфі, Який характеризується природною глибиною від 20 метрів, при цьому відстань від берегової лінії може досягати 10 км, при мінімумі в 1 км.

Детальні характеристики дозволяють значно зменшити обсяг капітальних витрат, необхідних на будівництво, а також витрат на подальшу експлуатацію порту.

Впровадження технології SkyWay здатне на порядок поліпшити характеристики порту, пов’язані з безпекою, а також із загальною ефективністю. Одночасно з тим з’явиться можливість значно скоротити витрати на логістику і знизить загальну собівартість морських перевезень.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY