Наші люди на Energy Expo 2017

З 9 по 12 жовтня 2017 р в м Мінську відбувся XXIII Білоруський енергетичний та екологічний форум. В рамках форуму пройшла XXIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика. Екологія. Енергозбереження. Електро» (EnergyExpo), спеціалізовані виставки технологій для нафтохімічної галузі« Oil & Gas Technologies», світлотехнічної продукції «Експосвіт»,«Атомекспо-Білорусь», «Водні і повітряні технології»,«ЕкспоГород» і XXIII Білоруський енергетичний та екологічний конгрес.

У нинішньому році у виставці взяли участь близько 300 організацій з 16 країн світу, серед яких Росія, Україна, країни Прибалтики, Польща, Австрія, Німеччина, Франція, Італія, Чехія, Швейцарія, Фінляндія, Китай, і США.

Відзначилася на виставці і компанія «Струнні технології». Провідний аналітик відділу адресних проектів Світлана Волошина взяла участь в конференції, присвяченій проблемам та перспективам розвитку електротранспорту. Основною темою виступів там очікувано були електромобілі і їх інфраструктура. Як зазначила Світлана Волошина, зараз електротранспорт все ще сприймається як щось люксове і індивідуальне, і пасажирські перевезення висвітлені мало.

Розповідаючи про те, як «Струнні технології» планують змінювати уявлення про громадський транспорт, Світлана Волошина зазначила, що сьогодні вже немає необхідності робити важкі місткі поїзда, як в метро. Сучасні технології дозволяють створювати автоматизовані системи управління, здатні підвищити частоту відправлення транспорту і знизити навантаження на шляху. Отже, транспортна система, створена за технологією Skyway, дозволяє відправляти рухомий склад у міру завантаження. Це означає, що необхідність у важких 70-100 місцевих вагонах відпадає, а час очікування транспорту на зупинці скорочується до мінімального.

Крім того, Світлана Волошина розповіла, що новий тип транспортної системи, розроблений компанією «Струнні технології», відрізняється енергоефективністю і екологічністю. Рухомий склад працює на електриці, а завдяки комплексу сучасних технічних рішень, для руху і забезпечення комфорту пасажирів використовується оптимальна кількість енергії. Важливо, що для живлення транспорту можуть бути використані поновлювані джерела енергії.

Світлана Волошина також зазначила, що завдяки «розумному» підходу до розробки, струнний транспорт дозволяє не тільки вирішувати актуальні інфраструктурні проблеми, але й економить гроші. Витрати знижуються завдяки автоматизованим системам управління, енергоефективності та високій надійності колійних структур.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY