Наслідний принц Дубаю про технології Skyway

Як повідомляє національне новинне агенство ОАЕ, Шейх Хамдан ібн Мохаммед Аль Мактум, який є спадковим принцом Дубаю, під час ділової зустрічі з керівником Управління транспорту даного емірату Маттар Аль Тайера докладним чином розглянув особливості технологій струнного транспорту, що має безліч переваг перед традиційним транспортом.

Так, для побудови транспортних мереж SkyWay використовується в 100 разів менше громадського корисного простору при однаковому показнику кількості перевезених людей за одиницю часу. Одночасно з тим енергоефективність модулів SkyWay приблизно в 5 разів вище, ніж у сучасних електромобілів, при тому, що для струнного транспорту потрібно в 10 разів менше інфраструктурних ресурсів. Також були продемонстровані юнибайк і юникар.

Вот як Шейх прокоментував побачене:

«Дубай намагається мислити нестандартно, випереджаючи свІЙ час. Ми плануємо розпочати революцію в світі транспорту, почавши будівництво футуристичної мобільноЇ транспортної системи майбутнього, що вимагає всього одну десяту частину інфраструктури нинішніх вже застарілих транзитних систем ».

На сьогоднішній день проекти ЗАТ «Струнні технології» в ОАЕ розвиваються повним ходом. У листопаді менеджмент компанії відвідав Науково-дослідний центр в Шарджі, де відбулася зустріч з високопосадовцями даного емірату. Головною темою стали плани щодо участі як державного, так і приватного сектора в спільному будівництві Інноваційного парку.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY