Новини від «SkyWay Australia»

Род Хук повідомив в своєму профілі Linkedin:

Цей урочистий візит до головного офісу «SkyWay Australia» в м Аделаїда, Південна Австралія, став важливою віхою для компанії, що працює з жовтня 2015 року. На цьому тижні основна увага приділялася тим проектам, які будуть реалізовані в рамках стратегії «SkyWay Australia» щодо виходу на ринок і комерціалізації.

Ці проекти були ретельно відібрані компанією «SkyWay Australia», оскільки вони, найімовірніше, будуть реалізовані протягом наступного року, а також фінансуються приватним сектором і можуть бути побудовані і введені в експлуатацію протягом 6 місяців. Адресні проекти австралійської компанії «SkyWay Australia» орієнтовані як на вантажні, так і на пасажирські перевезення і являють собою моделі, які можуть бути легко реалізовані для задоволення аналогічних транспортних потреб по всій Австралії.

Візит Анатолія Юницького в Австралію став важливим кроком в стратегії по комерціалізації «SkyWay Australia», оскільки це надало йому можливість ознайомитися з кожною площадкою для реалізації проекту і замовниками, а також вивчити характер, ландшафт, особливості та проблеми, пов’язані з кожним проектом.

Тепер він використовує цю інформацію для роботи своєї команди в Білорусі над подальшим вдосконаленням концепції по кожному проекту. Дані адресні проекти є комерційно важливими, тому лише обмежений обсяг інформації може бути опублікований до підписання угод по проекту і фінансуванню.

Візит до Австралії також продемонстрував можливості виробників сталі в Австралії, що є критичною вимогою при створенні систем SkyWay. В результаті візиту в даний час розробляється угода про співпрацю з кращим постачальником.

Іншим важливим результатом, досягнутим в ході візиту Анатолія Юницького і Віктора Бабуріна, стала участь «SkyWay Australia» в державній програмі з розробки рішення в рамках Smart Cities Plan («План розумних міст»).

Smart Cities — це ініціатива федерального уряду Австралії, спрямована на стимулювання інвестицій, політики і технологій в інноваційній сфері для створення міст, які будуть економічно ефективними в XXI столітті. Технологія SkyWay ідеально підходить для цієї програми, тому «SkyWay Australia» зосередиться на розробці пропозиції в найближчі місяці. Більш детальна інформація про це буде опубліковуватися в міру доступності.

Крім того, «SkyWay Australia» продовжує переговори і розробляє пропозиції для державних органів і зацікавлених сторін щодо процедур закупівель для великих проектів, серед яких — проекти нових систем громадського транспорту, що з’єднують житлові райони, а також міжміські високошвидкісні пасажирські і вантажні транспортні системи для портів.

«SkyWay Australia» тепер має більше 100 заявок від приватних компаній, державних організацій і зацікавлених сторін, які готові розглянути рішення SkyWay для задоволення своїх потреб. Новини та результати випробувань прототипів SkyWay на демонстраційному полігоні в Білорусі продовжують викликати інтерес до цієї системи в Австралії.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY