Новий атестат відповідності проектної організації SkyWay

Міністерство архітектури і будівництва Білорусі видало проектній організації SkyWay ЗАТ «Струнні технології» атестат відповідності третьої категорії № 0002084 на право виконання функцій замовника, забудовника, надання інженерних послуг при здійсненні діяльності в області будівництва об’єктів першого-четвертого класів складності і право технічного нагляду за роботами в області зв’язку і сигналізації.

Даний сертифікат є доповненням до атестата № 0001906-ІН, отриманого компанією в квітні 2017-го. Таким чином розширено функціонал компанії в сфері виконання функцій замовника, забудовника, надання інженерних послуг, а також здійснення технічного нагляду під час будівництва.

Вже зараз ЗАТ «Струнні технології» може здійснювати комплексний менеджмент всієї будівельної діяльності. При цьому можливості підприємства не обмежуються розвитком ЕкоТехноПарка SkyWay в Білорусі. Дуже важливим є право здійснення технічного нагляду за всіма видами необхідних загальнобудівельних та спеціальних робіт, що виконуються згідно з проектом. Це дозволяє поліпшити прибутковість при проведенні робіт, виконуваних самою організацією — відпадає необхідність звертатися до субпідрядників.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY