Особисте знайомство посла Індії в РБ з Анатолієм Юницьким
Офіс проектної організації SkyWay відвідав посол Республіки Індія в Білорусі пан Саксена Панкадж. В ході зустрічі, що відбулася високий гість познайомився з автором і генеральним конструктором технології SkyWay Анатолієм Юницьким та заступником генерального директора з розвитку ЗАТ «Струнні технології» Віктором Бабуріним.
 
В приватній розмові з керівництвом проектної організації SkyWay пан Саксена Панкадж відзначив високий рівень опрацювання інженерних рішень струнних транспортних систем, для яких, на його думку, відкриваються великі перспективи на індійському ринку вантажопасажирських перевезень.
 
Нагадаємо, технологія SkyWay розвивається в Індії за кількома напрямками: підписані угоди про співпрацю з одним з індійських штатів, морським портом, ведуться переговори зі штатом Махараштра про розвиток громадських і вантажних перевезень на його території. У вересні 2017р. представники SkyWay взяли участь у масштабному бізнес-форумі в Нью-Делі, який був приурочений до візиту в Індію керівника Білорусі Олександра Лукашенка.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY

За матеріалами: skyway.capital