Отримано сертифікати відповідності на юнибус та юнибайк SkyWay

Отримано сертифікати, що підтверджують технічні властивості рухомого складу струнного транспорту і його частин. Сертифікати видані на юнибус моделі U4-210 і юнибайк моделі U4-621. На сьогоднішній день струнний транспорт не виділено в окремий вид транспорту де-юре, хоча і він є їм де-факто, тому сертифікація була проведена на відповідність вимогам нормативних документів правилам сертифікації міського електротранспорту, його запасних частин і предметів обладнання.

 

Сертифікати видані ТОВ «Науково-технічний центр НДІ Міськелектротранспорту», які мають відповідну акредитацію Міністерства Транспорту РФ. Кожен сертифікат підтверджує відповідність нормативним вимогам комплектів обладнання рухомого складу, в який входять: тяговий привід; система управління; накопичувач енергії; система мікроклімату; система пожежогасіння; рама тягового модуля в зборі з ходовою частиною; модуль пасажирський.

Нагадаємо, в лютому 2016- го року експертна рада при Міністерстві транспорту РФ визнала струнну технологію SkyWay інноваційної. Для подальшого успішного розвитку та впровадження струнний транспорт заручається підтримкою кращих представників транспортної спільноти. Так, в грудні 2017 го року ЗАТ «Струнні технології» підписало угоду про комплексне співробітництво з установою «Російський університет транспорту (МІІТ)». Слідом за цим було дано позитивний висновок ВНЗ про виконану роботу «Попередня оцінка перспектив розвитку та галузі використання інноваційного струнно-рейкового транспорту естакадного типу «SkyWay».

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital