ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ SKYWAY В ОАЕ

Навесні цього року правитель Дубая остаточно схвалив початок практичної реалізації транспортної системи SkyWay, яка на першому етапі буде складатися з 15 кілометрів дороги і 21 станції. Загальна програма розвитку транспортної системи Дубая була названа «Happiness and Leisure». У неї входять наступні проекти:

  1. Sky Garden, розташований на висоті 60 метрів, він має довжину 380 метрів. Міст, призначений виключно для пішоходів. Площа моста при цьому становить майже 3500 квадратних метрів. Даний міст сполучатиме основні туристичні місця, розташовані уздовж берега Дубайського затоки.
  2. Sheikh Zayed Road, футуристична прогулянкова набережна, яка буде розташована між всесвітнім торговельним центром Дубая і станціями метро, ​​також буде створена зелена зона в 2,5 кілометра, вона буде повністю відкрита для пішоходів і для велосипедистів.
  3. Урядовий проект з активною участю компанії Careem, що полягає в запуску і використанні 3500 велосипедів на 350 станціях, розташованих в Дубаї. Це перша масштабна програма розвитку культури пересування на велосипеді в ОАЕ.
  4. SkyPod (SkyWay) — транспортна система другого рівня (тобто, розташована фактично в повітрі, над звичними для нас дорогами), протяжністю 15 км. 21 станція, пропускна здатність 17000 пасажирів на годину в сумі в обох напрямках.
  5. Масштабний проект благоустрою набережної Sunset, що включає створення нової пляжної зони, площа якої має скласти 80 000 квадратних метрів. Вона буде з’єднана з Jumeirah Beach Walk, яка орієнтована на пропаганду сімейних цінностей.
  6. Deira Plaza — під цією одною загальною назвою мається на увазі цілий комплекс різних споруд, загальна площа яких становитиме близько 35 000 квадратних метрів. Основна мета комплексу — організація громадського простору, в першу чергу призначеного для сімейного відпочинку, а також для прогулянок на свіжому повітрі.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY