Юнибус в ЕкоТехноПарку

На території випробувально-демонстраційного центру технології SkyWay — ЕкоТехноПарка — триває тестування рухомого складу SkyWay (2-місний юнибайк і 14-місний юнибус) в рамках другого етапу приймальних випробувань з наступною сертифікацією.

2-місний юнибайк — це транспортний засіб, покликаний зайняти проміжне положення між особистим і суспільним транспортом, а також перевозити пасажирів на туристичних маршрутах, в заповідниках, парках дикої природи, на гірськолижних курортах тощо. Транспортна система оснащена юнибайками може перевозити до 10 тисяч пасажирів на годину. Швидкість руху — до 150 км/год при витраті енергії в паливному еквіваленті що дорівнює 2,2 літра на 100 кілометрів.

Додаткова економія енергії може досягатися за рахунок оснащення транспортного засобу велогенератором, що трансформує мускульну силу в електрику і повертає його в систему. При цьому, швидкості 60 км/год юнибайк може досягати використовуючи тільки мускульну силу пасажира. Салон оснащений системами вентиляції, кондиціонування, освітлення, аудіо- та відеоінформування пасажирів.

14-місний юнибус — пасажирський транспорт для міста, місткістю до 14 осіб (12 стоячих і 2 сидячих місця). Максимальна швидкість — 150 км/год. При цьому продуктивність транспортній системи SkyWay, оснащеної юнибусами, може досягати 50 000 пасажирів на годину, що можна порівняти з продуктивністю московського метро. Салон юнибуса оснащений системами вентиляції, кондиціонування, освітлення, аудіо- та відеоінформування пасажирів.

Рух юнибайка і юнибуса здійснюється за допомогою тягового електроприводу. Електродвигуни тягового приводу об’єднані з колесами в загальний вузол — мотор-колесо, що дозволяє виключити передавальні вузли (редуктори) і, відповідно, зменшити габарити, вагу і вартість приводу. Запатентовані аеродинамічні характеристики обох транспортних засобів (2-місного юнибайка і 14-місного юнибуса) — в 3-5 разів краще, а опір коченню колеса по рейці зменшено в порівнянні з залізничної колісною парою в 2 рази. Система управління юнибайка і юнибуса — повністю автоматична. Транспортні засоби SkyWay можуть експлуатуватися в різних кліматичних умовах при безгаражному зберіганні. Середній термін експлуатації — 25 років.

Всі перераховані вище характеристики 2-місного юнибайка і 14-місного юнибуса підтверджуються в ході проведених приймальних випробувань. Крім того, важливе значення мають для користувача якості створених транспортних засобів — комфорт і безпека пасажирів, в якості яких виступають випробувачі. Приймальні випробування триватимуть до тих пір, поки не будуть перевірені всі істотні показники і не встановлено їх відповідність проектним. Слідом за цим спеціальна комісія буде розглядати питання видачі сертифікатів на промислові зразки, а компанія-розробник зможе перейти до дрібносерійного виробництва даних моделей для оснащення ними систем SkyWay що будуються.

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY