Сертифікація SkyWay

Як вам, мабуть, відомо з наших новинних випусків, триває процес приймально-здавальних випробувань рухомого складу SkyWay. Це необхідно для контролю відповідності продукції вимогам технічних нормативних правових актів, встановлених для даної категорії випробувань з метою визначення можливості приймання виробів. Випробування проводить відділ технічного контролю (ВТК), на який покладається функції контролю готової продукції. Крім перевірки відповідності рухомого складу конструкторської документації здійснюється також його функціональне тестування. Іншими словами, ВТК засвідчується в тому, що все правильно зібрано і працює.

Зараз 14-місцевий юнибус і юнибайк повернулися з ЕкоТехноПарку в цех на сезонне технічне обслуговування, що проводиться для підготовки виробів до використання в зимових умовах, по завершенню якого — згідно з інструкцією з проведення пуско-налагоджувальних робіт — здійснюється перевірка всіх систем. Після цього машини повернуться в Мар’їну Гірку для продовження випробувань вже при мінусових температурах.

Також не зупиняється створення відразу декількох нових видів рухомого складу, ще не представленого широкій громадськості. Цим процесом, а також функціональною діагностикою особисто керує генеральний конструктор ЗАТ «Струнні технології» Анатолій Юницький. Крім того, в день відвідин виробництва нашої інформаційною службою Анатолій Едуардович знайшов час для інтерв’ю кореспондентам однією з центральних білоруських газет. Розвиток проекту по створенню технології SkyWay продовжує перебувати в центрі уваги ЗМІ, тож чекайте чергової статті на наступному тижні, про що ми вас обов’язково проінформуємо.

РЕЄСТРАЦІЯ В ПРОЕКТІ SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital