ШЛЯХ SKYWAY ДО УСПІХУ В ОАЕ

На сьогоднішній день можна говорити про успішне просування SkyWay в ОАЕ. Однією з останніх яскравих подій стала участь компанії у Всесвітньому урядовому саміті. Але для того, щоб досягти такого успіху, компанія пройшла досить довгий шлях. Тому сьогодні є можливість нагадати про основні віхи, що призвели до сьогоднішнього рівня розвитку компанії в ОАЕ.

Передісторія

Генеральний конструктор Анатолій Юницький досить давно розглядав ОАЕ як вельми привабливий з точки зору перспектив ринок. На початку 2000-х років розпочато перші розробки з акцентом саме на цей регіон. Приблизно в цей час були здійснені перші ознайомчі переговори. В яких брали участь як місцева влада, так і представники бізнесу.

Future Cities Show

У 2015 році переговори з представниками ОАЕ взяли значно більш конкретних обрисів і одною з важливих подій в цьому напрямку виявилося «Future Cities Show 2018». Яка викликала фурор серед місцевих засобів масової інформації.

ЕкоФест 2018

Саміт Future Cities Show став тим заходом, який зробив ОАЕ центральним напрямком роботи компанії SkyWay. Що в серпні 2018 року чітко і ясно підтвердив Анатолій Юницький, виступаючи на ЕкоФесті. Де розповів про домовленості про виділення 50 га і ділянки довжиною 25 км для тестування високошвидкісних модулів, здатних розганятися до 600 км/год.

Будівництво в Шарджі

Результатом домовленості компанії SkyWay з представниками ОАЕ став початок будівництва центру SkyWay.

Презентація SkyWay вищому керівництву Дубая

Одночасно компанія SkyWay досягла великих успіхів в переговорах з керівництвом іншого емірату — Дубая. В результаті були укладені угоди з тамтешнім Міністерством транспорту, також узгоджено участь SkyWay у всесвітній виставці ЕКСПО 2020.

Всесвітній урядовий саміт

На даний момент найбільш значуща подія, в рамках якої з продуктами компанії особисто ознайомилися цілий ряд впливових членів уряду ОАЕ, проект отримав назву Dubai Sky Pods, підписаний широкий меморандум про масштабну співпрацю.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY