Sky Pods нове ім'я Skyway

Новітні модулі струнного транспорту, як і вся система, отримали нову назву. Тепер весь проект в рамках реалізації в Дубаї буде називатися Sky Pods. Крім того, в Дубаї вводиться глобальна «дорожня карта», яка має назву «Вісім принципів управління». Вона була презентована Шейху Дубая Мохаммаду Бін Рашид Аль-Мактуму. Ця дорожня карта робить акцент на розвитку інноваційного бізнесу, різноманітних напрямків в економіці, і при цьому активно здійснюється впровадження «зелених» технологій.

Генеральний директор Управління транспорту і автомобільних доріг Дубая також підкреслив, що в рамках виконання цієї програми в поточному році керівництво Дубая планує виділити для розвитку безпосередньо інфраструктури 19% всього річного бюджету. Ці кошти в основному будуть інвестовані в транспортну структуру емірату. Йдеться про кілька інноваційних технологіях, в числі інших значиться і струнний транспорт SkyWay.

Сьогодні Sky Pods розглядається як елемент майбутньої інфраструктури країни. Маттар Аль-Тайер підкреслив, що Dubai Sky Pods стане найсучаснішою транспортною системою з революційними характеристиками з точки зору енергоспоживання і мінімізації необхідної інфраструктури.

Нагадаємо, що презентація струнного транспорту в грудні 2018 року зробила сильне враження на політичне і фінансове керівництво країни. Свої враження від презентації розмістив в своєму Твіттері наслідний принц Дубая:

«Прихильність Дубая до нестандартних рішень і сміливим кроків у розвитку економіки країни виявиться у впровадженні інноваційних технологій SkyWay для побудови мобільного футуристичної транспортної системи, для якої потрібні менше однієї десятої частки інфраструктури в порівнянні зі звичайним транспортом».

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY