Skyway: актуальні події

В рамках одного з вебінарів SKY WAY CAPITAL, які проходять щотижня і носять назву «Загальний розширений техніко-економічний вебінар. Всі найактуальніше і цікаве в світі SkyWay», виступив один з членів правління компанії Олексій Суходоєв. Темою розмови стали актуальні події, що відбуваються навколо проектів SkyWay.

Особливу увагу було приділено участі Анатолія Юницького в заході під назвою «Міжнародна Премія Миру», що пройшов у Словаччині, де Анатолій Едуардович отримав премію. І там же був проведений неофіційний закритий прийом, на якому відбулося безліч результативних переговорів щодо подальших інвестицій в проекти SkyWay з боку багатьох великих бізнес-гравців з різних країн.

Ще однією ключовою темою вебінару став прогрес у будівництві Інноваційного центру в Об’єднаних Арабських Еміратах. Олексій Суходоєв детально зупинився на тому, наскільки значимою в даному контексті виявилася презентація струнних технологій, на якій був присутній наслідний принц Дубая, а також емір Шарджі. Додатково Олексій поділився найсвіжішими новинами про хід будівництва та про підтримку урядом ОАЕ даного проекту.

Не залишилася осторонь і популярна нині тема блокчейну стосовно компанії SkyWay. Олексій Суходоєв дав свій прогноз щодо майбутньої траєкторії розвитку крипторинку в 2019 році, нагадавши учасникам вебінару про запуск механізму отримання токенов Skyway в обмін на частки, який заплановано найближчим часом.

Детальніше про все це ви можете ознайомитися, переглянувши запис вебінару в своєму особистому кабінеті.

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY