SkyWay Індонезія

Як повідомляє директор компанії «SkyWay Technologies Індонезія», були підписані Меморандуми про взаєморозуміння з компаніями «Jorong Port Development» і «Indonesia Infrastructire Society». «Jorong Port Development» зацікавлена в будівництві 10-кілометрової вантажної траси SkyWay у великому порту Індонезії. Компанія почне роботу з підготовки техніко-економічного обґрунтування в січні 2018 го року. Індонезійське суспільство інфраструктури надасть підтримку в його підготовці.

Крім підписання Меморандумів про взаєморозуміння було продемонстровано розвиток SkyWay на міжнародному та національному рівнях. Церемонія підписання також включала в себе брифінг для делегації Індонезії, яка 4-го грудня відправиться в Білорусь для відвідування виробництва SkyWay.

Зараз йде підготовка до реалізації проекту для комерційного району, що знаходиться в Південному Калімантані (порт Jorong). На сьогодні SkyWay в Індонезії вже працює по більш ніж 10-ти проектах. Загальна вартість проектів складає 42.532.000.000 USD або еквівалент в 575.732.354.552.313 IDR для розробки і впровадження транспорту SkyWay. Загальна відстань — 4.167,93 км. SkyWay підтримують Південно-корейські і сінгапурські інвестори, які здатні забезпечити 75% капітальних вкладень в проекти в Індонезії. Інша частина буде надана для фінансування місцевим інвесторам, які висловлять бажання брати участь в якості партнерів.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital