SKYWAY на CNN INDONESIA

У міру того, як SkyWay стає все ближче до своєї реалізації, все активніше стає інтерес до технології струнного транспорту по всьому світу. Так на одному з центральних каналів Індонезії CNN INDONESIA струнному транспорту був присвячений великий сюжет, в якому розповідалося про те, що таке SkyWay і як технологія, захищена від повеней і землетрусів може бути реалізована в Індонезії.

В рамках репортажу з презентації технології SkyWay глядачам телеканалу розповіли про основні її переваги та можливості впровадження нового транспорту на територіях, схильних до регулярних впливів стихійних лих.

А також про те, що транспорт стане корисним і безпечним не тільки для пасажирів, але і для транспортування вантажів. Першою частиною плану по реалізації будівництва в Індонезії може стати 10 кілометрова вантажна ділянка, яку буде побудовано для поліпшення логістики, а також перевезення вантажів і персоналу в гірничодобувному центрі міста Jorong, Калімантан. Перші інвестиції в цей проект складуть 100 млн. $, А будівництво буде розпочато в середині 2018 року і триватиме 18 місяців.

Таким чином впровадження інноваційної технології SkyWay стає реальною для країн з підвищеною небезпекою стихійних лих з метою забезпечення можливої евакуації і розвитку економічної діяльності регіону зокрема для Індонезії, де вже в наступному році почнеться будівництво першої ділянки дороги струнного транспорту.

SkyWay — побудуємо наше майбутнє разом!

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital