SkyWay на дванадцятій виставці IREE в Індії

В листопаді 2017 року пройшла дванадцята міжнародна виставка International Railway Equipment Exhibition — одна з найбільших подій в житті транспортної спільноти Азії і світу. Виставка проходить в експозиційному центрі Pragati Maidan в Делі.

Стенд струнного транспорту є однією з «родзинок» цієї виставки, адже майже сто відсотків експонатів — представники «традиційних» видів транспорту. Стенд інноваційного транспорту розташований на одному острівці з РЖД, що добре символізує добросусідство старих і нових технологій. Після запрошення Міністра транспорту Росії Максима Соколова в ЕкоТехноПарк і завдяки такому сусідству колеги залізничники отримали добру нагоду познайомитися з технологією ближче.

Коментує заступник генерального директора з розвитку ЗАТ «Струнні технології» Віктор Бабурін: «Виставка IREE є логічним кроком у розвитку SkyWay на території Азії. В даний момент ми зосереджені на двох країнах: Індії та Індонезії, де успішно почалася взаємодія з науковим співтовариством. Струнний транспорт пропонує унікальний в своєму роді лоукост-транспорт, і реакція бізнесу і влади азіатського регіону показує, що, можливо, вересневі закріплені домовленості не останні навіть в поточному році».

SkyWay привернув до себе активну увагу Індії у вересні під час спільного Білорусько-Індійського бізнес-форуму, який пройшов одночасно з візитом глави держави і урядової делегації Білорусі. За його результатами було підписано Меморандум про Взаєморозуміння з штатом Махараштра, а також угоду з одним з портів і в рамках державної програми Smart Cities. Про результати Форуму повідомляла преса Індії, Росії та Білорусі (наприклад, БелТА).

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY