SkyWay в Австралії на AusRAIL2017

SkyWay Australia взяла участь у найбільшій транспортній виставці в Австралії AusRAIL PLUS 2017. Інноваційний струнний транспорт представлено на стенді номер 674. AusRAIL PLUS 2017 підтримується провідними організаціями галузі, такими як Australasian Railway Association (ARA), Institution of Railway Signal Engineers (IRSE), Railway Technical Society Australasia (RTSA) і the Rail Track Association Australia (RTAA).

Виставка AusRAIL проходить щорічно, а AusRAIL PLUS проходить один раз на два роки. Бієнале представляє розширений формат як виставки досягнень, так і конференції і виконує соціальну функцію. Подія збирає більше 7000 гостей, включаючи півтисячі компаній. В цьому році проходить 21-23-го листопада.

«SkyWay Australia» має сьогодні більше 100 заявок від приватних компаній, державних організацій і зацікавлених сторін, які готові розглянути рішення SkyWay для задоволення своїх потреб. Новини та результати випробувань прототипів SkyWay на демонстраційному полігоні в Білорусі продовжують викликати інтерес до цієї системи в Австралії. Про це повідомив наш австралійський партнер Род Хук під час останнього візиту представників компанії-розробника.

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY