SkyWay на Транспорт і логістика-2017

На виставковому стенді струнного транспорту SkyWay демонструвалися охоронний модуль і трисекційний юникар. Якщо охоронний модуль допитливі поціновувачі інновацій могли побачити під час фестивалю Екофест в липні, то юникар показаний широкій публіці вперше в історії технології. Виставка проходила 3-5 жовтня 2017 року за адресою пр. Переможців, 20/2.

SkyWay на Транспорт і логістика-2017

Юникар є громадським транспортом, комфортність якого не поступається характеристикам автомобіля. Кожна секція юникара вміщує шість осіб, для яких обладнані сидячі місця. Вага — шість тонн. Кількість секцій юникара може досягати семи залежно від напруженості пасажирообороту. Є транспортом другого рівня, дозволяє розвантажити міський трафік і вирішити одну з центральних проблем урбаністичного суспільства.

SkyWay — хто це такі?

ЗАТ «Струнні технології» — інжинірингова компанія, що займається проектуванням, будівництвом і сертифікацією високошвидкісних (до 500 км/год), міських і вантажних транспортних систем SkyWay. Система відома як Струнний транспорт Юницького. Інженерні рішення компанії забезпечують високу швидкість пересування, знижують витрати і рівень шкідливого впливу транспорту на навколишнє середовище. Компанія взяла участь у недавньому бізнес-форумі в Нью-Делі, після чого ЕкоТехноПарк відвідали представники влади.

Що таке струнний транспорт?

В якості транспортних засобів в струнному транспорті використовуються електромобілі на сталевих колесах, що пересуваються по спеціальних рейках — струнним. Основні конструктивні відмінності даної системи від інших видів доріг в естакадному виконанні — попереднє напруження конструкції на розтяг, відсутність суцільного дорожнього полотна, низька матеріаломісткість будівництва і візуальна легкість.

Чим цікава новинка?

Юникар входить в сім’ю моделей міського транспорту SkyWay. Він гармонійно вписується в інфраструктуру будь-якого мегаполісу, що особливо актуально для швидкозростаючих міст Білорусі. Стоїть в одному модельному ряду з юнибусами. Обладнаний сидячими місцями в кількості від двох до 18. На виставці буде показаний вісімнадцятимісна промислова модель. Її максимальна швидкість складає 120-150 км/год, продуктивність комплексу —- понад 50 тис. пас./год, максимальний поздовжній ухил шляху — до 30%.

«Струнні технології» та «Транспорт і логістика»

У минулому році ЗАТ «Струнні технології» також брало участь у виставці «Транспорт і логістика», компанія стала однією з родзинок заходу. Саме під час транспортного тижня, настільки важливого для розвитку індустрії в Білорусі і всієї Євразії, зав’язалися контакти з віце-прем’єром Білорусі Анатолієм Калініним, міністрами транспорту Литви і Білорусі Рімантас Сінкевічюсом і Анатолієм Сивак, першим заступником Голови Президії НАН Білорусі Сергієм Чижиком.

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY