SKYWAY НА ВИСТАВКАХ У 2018 році

Група компаній SkyWay стабільно представлена на найбільших транспортних виставках планети і не планує зменшувати оберти. Сьогодні публікуємо попередній список міжнародних виставок, на яких буде представлено інноваційний струнний транспорт.

 • Що — Thailand’s Eastern Economic Corridor Infrastructure Development Project Conference
 • Де — Таїланд, Бангкок
 • Коли — 30-31 січня 2018 р.

Після участі у великих виставках в Азії (Smart Cities India, RailwayTech) і зацікавленості в Індії та Індонезії тривають презентації технології в Азії. Тепер на черзі конференція по слідах таїландського Інвестиційного Форуму. Вона присвячена Східному Економічному коридор, проходить в два дня. Серед тем обговорення — Таїланд 4.0, проект підземних міст в Малайзії, співпраця Таїланду з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) та інші.

Азіатський ринок залишається для SkyWay пріоритетним і цей захід буде далеко не останнім на цьому напрямку.

 • Що — RailwayTech Indonesia
 • Де — Індонезія
 • Коли — 22-24 березня 2018 р.

RailwayTech — найзначніший захід для регіонального ринку рейкового транспорту. На виставці презентуються інновації в області систем сигналізації, зв’язку, менеджменту, моделей фінансування інфраструктурних проектів та багато іншого. Майданчик дозволяє фахівцям налагодити нові ділові зв’язки, обговорити існуючі перспективи і проблеми галузі, поділитися власним досвідом і перейняти досвід колег. Після участі в RailwayTech 2017р. компанією «SkyWay Technologies Індонезія» були підписані Меморандуми про взаєморозуміння з компаніями «Jorong Port Development» і «Indonesia Infrastructire Society», а мінський офіс проектної організації SkyWay відвідала представницька делегація з Індонезії.

«Jorong Port Development» зацікавлена в будівництві 10-кілометрової вантажної траси SkyWay у великому порту Індонезії. Компанія почне роботу з підготовки техніко-економічного обґрунтування в січні 2018 го року. Індонезійське суспільство інфраструктури надасть підтримку в його підготовці.

На сьогодні SkyWay в Індонезії вже працює по більш ніж 10-ти проектах. Загальна вартість проектів складає 42.532.000.000 USD або еквівалент в 575.732.354.552.313 IDR для розробки і впровадження транспорту SkyWay. Загальна відстань — 4.167,93 км. SkyWay підтримують Південнокорейські і сінгапурські інвестори, які здатні забезпечити 75% капітальних вкладень в проекти в Індонезії. Інша частина буде надана для фінансування місцевим інвесторам, які висловлять бажання брати участь в якості партнерів.

 • Що — Future Cities Show
 • Де — Дубай, ОАЕ
 • Коли — 9-11 квітня 2018 р.

Друге за рахунком шоу Future Cities пройде навесні в Дубаї, найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів, найважливішому торговому і фінансовому центрі ОАЕ і всього Близького Сходу. Шоу покаже найкраще з інновацій, які можуть змінити майбутнє планети.

Шоу проводиться, ґрунтуючись на 17-ти з Цілей Стійкого Розвитку, які були розроблені Організацією Об’єднаних Націй і прийняті 193-ми країнами світу в 2015-му році. Воно також включає в себе 10 «X-директив» для Дубая, передову програму, яка ставить за мету встановити загальні правила у всіх державних органах і випередити весь світ на десять років. Як заявляють організатори, три кити заходу: Стійкість, Інновації та Щастя.

 • Що — Singapore International Transport and Exhibition (SITCE)
 • Де — Сінгапур
 • Коли — 9-11 липня 2018 р.

Ще одна нова точка на карті виставок струнного транспорту Юницького. Третій за рахунком Міжнародний Транспортний Конгрес повертається влітку 2018 го. Фокус Конгресу — цифрові технології і те, як вони змінять ландшафт рейкового транспорту. Мета — впровадити інноваційні рішення в транспортні системи для людей і поліпшити міжміські комунікації. Конгрес проходить під гаслом «Люди в серці цифрових залізниць».

 • Що — InnoTrans
 • Де — Берлін, Німеччина
 • Коли — 18-21 вересня 2018 р

InnoTrans — це провідна світова площадка демонстрації і продажу транспортних технологій, яка визначає основні тренди розвитку цієї в області на десятиліття вперед. Виставка InnoTrans, одна з найбільш значущих подій транспортної спільноти в світі, по суті стала першою сходинкою на сходах міжнародного визнання струнних технологій. Виставка проходить один раз на два роки.

Група компаній брала участь у виставці InnoTrans в 2016-му році. Результатами участі стала зацікавленість в технології в десятках країн Європи та Азії. Саме на InnoTrans 2016 в Берліні широкому загалу були вперше представлені промислові зразки рухомого складу SkyWay четвертого покоління (юнибус і юнибайк), а також охоронний модуль інноваційної струнної огорожі, фізичні моделі транспортних систем SkyWay що діють і багато іншого.

Участь SkyWay в InnoTrans 2016 вже виправдало себе, пробудивши інтерес до струнного транспорту Юницького у представників Індії, Філіппін і ряду інших країн, назви яких поки не розголошуються. Протягом всього часу проведення InnoTrans 2016, експозиція SkyWay перебувала в числі найбільш відвідуваних. З огляду на темпи розвитку технології, наступний форум, поза всякими сумнівами, виявиться ще більш плідним. І якщо перша для SkyWay виставка була можливістю заявити про себе на світовому рівні, то друга обіцяє стати справжнім тріумфом!

 

ЗАПРОШУЄМО ДО SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital