Новини Skyway

Шановні читачі. Пропонуємо вам дайджест новин за другий тиждень листопада від компанії Sky Way Capital.

Skyway і HyperLoop: думка розробника

Сергій Артюшевскій, що займає посаду головного конструктора високошвидкісного транспортного комплексу ЗАТ «Струнні технології», дав інтерв’ю журналу «Офіс лайв», яке було опубліковано у випуску за листопад. Сергій розповів про особливості процесу розробки, про перспективи і стратегічні плани розвитку компанії.

А крім того, Сергій прокоментував деякі аспекти роботи конкурентів з Hyperloop: «Поки що ми можемо констатувати серйозну інформаційну компанію, проте, особливих результатів практично немає. Особливо впадає в очі диспропорція між бажанням розробників досягти максимальних швидкісних показників, при цьому не особливо звертаючи увагу на рівень комфортності з точки зору відчуттів пасажирів. Є серйозні проблеми з тепловою деформацією. Ну і зараз можна відзначити той факт, що і з безпекою цього транспорту далеко не всі так просто». Повна версія інтерв’ю — на нашому сайті.

Вантажний транспортний комплекс Skyway — Юнитранс

У ЕкоТехноПарке завершено будівництво вантажного транспортного комплексу. Даний об’єкт включив в себе масу інноваційних конструкторських рішень, що дозволили продемонструвати перевагу перед, наприклад, конвеєрними стрічками. Зокрема, Юнитранс характеризується більш високим рівнем безпеки і меншими втратами енергії.

Юнитранс також більш привабливий з точки зору логістики завдяки технологічним рішеннями, застосованим при проектуванні поворотною схеми. Про все це докладно розповів головний конструктор проекту Дмитро Тихонов, інтерв’ю якого можна прочитати на сайті компанії.

Інтерв’ю Анатолія Юницького

В одному з найавторитетніших білоруських видань — газеті «Звязда» вийшло велике інтерв’ю з Анатолієм Юницьким. В якому він розповів про гуманістичної ідеї, про практичну відсутність шкідливих наслідків для екології, про енергоефективність та про інші переваги струнного транспорту над своїми конкурентами.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY