Skyway отримав сертифікат на систему екологічного менеджменту

Австралійська компанія SAI Global видала ЗАТ «Струнні технології» сертифікат, що підтверджує відповідність використовуваної в компанії системи екологічного менеджменту вимогам міжнародного стандарту. Детальніше про те, що це за документ та що він дає компанії, розповідає провідний інженер із стандартизації та сертифікації ЗАТ «Струнні технології» Аліна Селіванова:

«Рішення про створення і впровадження у структурному підрозділі «ЕкоТехноПарку» ЗАТ «Струнні технології» системи екологічного менеджменту відповідно до вимог ISO 14001:20015 «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосовування» було прийнято на початку 2017 року відповідно до головної мети програми SkyWay, спрямованої на створення екологічної та безпечної глобальної високоефективної транспортно-комунікаційної мережі «другого рівня».

Стратегічною метою компанії є розвиток структурного підрозділу «ЕкоТехноПарк» до рівня, що дозволяє максимально продемонструвати природоохоронний потенціал інноваційної технології SkyWay, сконцентрований на дбайливому ставленні до навколишнього середовища. Тому в компанії постійно проводиться цілеспрямована робота щодо дотримання природоохоронного законодавства та екологічних вимог в області охорони навколишнього середовища. Цим самим, звертається увага персоналу компанії та персоналу підрядних організацій, клієнтів і гостей на виконання заходів, що сприяють поліпшенню стану навколишнього середовища, проводиться робота, спрямована на мотивацію екологічно свідомої поведінки.

Органом з сертифікації на відповідність вимогам міжнародного стандарту екологічного менеджменту була обрана компанія SAI Global. Її головний офіс знаходиться в Сіднеї, Австралія. Якість виконуваних органом робіт підтверджується видачею більше 50000 сертифікатів організаціям різних галузей промисловості багатьох країн світу на всіх континентах.

У нашій компанії, під керівництвом фахівців управління випробувань, сертифікації і стандартизації, була проведена велика робота в галузі охорони навколишнього середовища і 21 вересня 2017 року, представниками компанії SAI Global був проведений сертифікаційний аудит, за результатами якого серйозних невідповідностей в нашій діяльності виявлено не було.

Сертифікат відповідності екологічного менеджменту ЗАТ «Струнні технології» внесений до Реєстру сертифікованих організацій органом по сертифікації SAI Global.

Наявність сертифікованої системи екологічного менеджменту на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001: 2015 дозволить нашій компанії впевнено брати участь в міжнародних тендерах і перемагати в них».

РЕЄСТРАЦІЯ В SKYWAY

 

За матеріалами: skyway.capital