Новий єтап розвитку Skyway

Група компаній SkyWay оголошує про успішне завершення 13 етапу розвитку і перехід на етап 14.1. Перехід на новий етап розвитку Skyway пройде 5 грудня 2019 р о 23:59 (МСК) і буде супроводжуватися зниженням поточного дисконту.

14 етап буде також розділений на кілька підетапів, щоб здійснити поетапне зниження дисконту. Так компанія надає інвесторам можливість більш гнучкого планування власної інвестиційної стратегії.

За час 13-го етапу в роботу компанії була впроваджена індустрія 4.0. Завдяки якій сталася інтеграція у виробництво найсучасніших кіберфізичних систем.

На виробництві відбулася модернізація: ввели в експлуатацію новий корпус.

SkyWay був названий в числі експертів SDG ( «Цілі в галузі сталого розвитку») — програми, прийнятої ООН у 2000 році, офіційно відомої як «Перетворення нашого світу: порядок денний в галузі сталого розвитку на період до 2030 року».

Була проведена модернізація поверхні кочення на ферменій естакаді, а також проведена серія попередніх випробувань систем електропостачання, зарядки і елементів струмознімання з колійної структури, перевірка нових конструктивних рішень елементів електроживлення рухомого складу.

Вантажний комплекс постав в завершеному вигляді.

Почалися випробування високошвидкісного Юнибусу.

Побачив світ цілий ряд інноваційних розробок в області систем безпеки, технічних засобів АСУ ТП, оснащення та будівельного обладнання.

У планах на 14 етап — розширення проекту в Арабських Еміратах і подальший розвиток транспортних, енергетичних та інформаційних технологій, встановлення нових ділових і партнерських зв’язків.

інформація skyway.capital

Станьте співвласником інноваційної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY