Новий єтап Skyway

Група компаній SkyWay, відповідно до графіка, переходить на 13-й етап розвитку. Одними з ключових факторів переходу на наступний етап можна назвати прорив просування компанії на ринку ОАЕ, розробка фінансової платформи на основі Blockchain-технології, успішний випуск ряду прототипів рухомого складу.

Всі заплановані на 12 етап роботи з Skyway були виконані в термін, навіть більше того, фахівці компанії змогли реалізувати кілька проектів, яких не було у планах.

Було завершено плановий етап будівництва та тестування вантажної СВ-системи. Закінчено зведення вантажного комплексу, він повністю робочий, в тому числі, з метою демонстрації роботи комплексу струнного транспорту потенційним інвесторам.

Далі, успішно реалізовано розширення виробничої бази холдингу. Продовжено зведення в рамках «ЕкоТехноПарку» високошвидкісної СВ-системи. Новітній прототип рухомого складу «Юникар» пройшов успішні випробування.  Але основним досягненням 12-го етапу стало, звичайно, успішне співробітництво, що виразилося в підписанні цілого ряду контрактів з урядовими і фінансовими колами ОАЕ.

Крім цього, на московській виставці «ІнваЕкспо» компанією SkyWay був презентований зразок інноваційного електрокара для людей з особливими потребами, який за своїми технологічними характеристиками не має аналогів у світі, він отримав назву «Юнимобиль». У контексті випередження графіка можна згадати також і презентований восени цього року в Берліні високошвидкісний «Юнибус».

Струнний міст SkywayЯскравою подією стало звітний захід компанії, «ЕкоФест-2018», в рамках якого відвідувачам і потенційним інвесторам були представлені кілька новинок. Зокрема, мова йде про найбільший дрон у світі, безпілотний апарат на основі гвинтокрила к-26, здатний перевозити вантажі вагою до півтора тонн.

А ще можна згадати «Юнивинд» — транспортний засіб, що характеризується малою вагою, компактністю, невеликою місткістю і простотою будівництва траси, потрібної для його переміщення. Ну і, звичайно, струнний міст, що запам’ятався всім відвідувачам заходу.

Необхідно згадати також і виставки у В’єтнамі і ОАЕ, результатом яких стало налагодження тісної співпраці з потенційними партнерами компанії SkyWay. А 13-й етап розвитку компанії обіцяє бути ще більш насиченим на події.

Отже, новий етап розвитку, він настане 26 грудня. Цього ж дня почнеться поетапне зниження ДИСКОНТУ. А це означає, що у вас ще є час інвестувати в Skyway по вигідному дисконту.

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY