Струнний транспорт Skyway

Шановні читачі та інвестори проекту Skyway!

Минулий 2018 рік став дуже важливим етапом в житті проекту. Цього року відбулися дуже серйозні події, які стали серйозним кроком вперед. Якщо коротко сказати про них, то це —

У Берліні був представлений високошвидкісний юнибус, що розвиває швидкість понад 500 км/год, що не має конкурентів ні за вартістю створення доріг, ні по екологічності, ні за багатьма іншими чинниками.

Під час ЕкоФесту на струнному транспорті проїхали перші тисячі пасажирів. А адже ще 4 роки тому тут було порожнє місце — танковий полігон. Струнний транспорт Skyway з мрії, з проекту став реальністю!

Почався найважливіший етап — будівництво Інноваційного Центру Skyway в ОАЕ. Тут же буде університет, де будуть навчатися нові творці Skyway. Звідси почнеться його тріумфальний шлях — адже вже зараз є попередні замовлення на мільярди доларів з багатьох країн.

Ті, хто вже став одним з інвесторів Skyway, — ви стали важливою частиною історії створення цього унікального транспорту. Велика подяка вам!

Якщо ж ви ще тільки думаєте — чи варто брати участь в проекті, то пам’ятайте про те, що вже настав 13-й з 15 етапів створення та виходу струнного транспорту Skyway на світовий ринок. Найближчим часом — можливо вже в наступному році, проект перейде на комерційний етап, закриється 15-й етап і закриється можливість інвестувати в проект з великим дисконтом, як зараз.

Хочете стати співвласником проекту, який претендує на те, щоб стати найбільшим транспортним проектом XXI століття — вступайте в наші ряди.

З новим роком! І нехай він принесе вам щастя, міцне здоров’я та удачу!

Станьте співвласником багатомільйонної компанії:
ЗАПРОШУЄМО У SKYWAY