Анатолій Юницький про особливості цільового фінансування

Президент групи компаній SkyWay — про цілі, завдання та схему роботи цільового фінансування.

«Цільове фінансування — це частина фінансування, тобто в кінцевому рахунку інвестиції повинні прийти в проект, в технологію. Тільки технологія дасть віддачу в цілому: опори, колійна структура, юнібуси, станції, вокзали, термінали, автоматизована система управління, унікальна аеродинаміка, мотор-колесо, — всі елементи в комплексі.

Якщо ви стаєте власником якого-небудь об’єкта ЕкоТехноПарка, наприклад, опори, ми обмінюємося: ви віддаєте нам опору і дозволяєте поставити її в ЕкоТехноПарке SkyWay, а ми, в свою чергу, в обмін на ваші інвестиції даємо вам частку в групі компаній з великим дисконтом . Приміром, якщо опора коштує 10 тисяч доларів, то на цю інвестицію буде отриманий пакет акцій номінальною вартістю не менше одного мільйона доларів. Більше того, ми відзначаємо на цій опорі, хто профінансував будівництво об’єкта. Завдяки такому «обміну» ми вийдемо на ринок і всю технологію буде капіталізовано.

Основне завдання полягає в тому, щоб ЕкоТехноПарк SkyWay запрацював, щоб ми сертифікували всі три напрями і пройшли експертизу. Після цього нам почнуть надходити замовлення — тоді вся група компаній SkyWay капіталізується, і акції коштуватимуть за номіналом. Ми не продаємо акції, у нас цільове фінансування: процес обміну однієї власності на іншу.

Тому, якщо ви володієте одним об’єктом ЕкоТехноПарка, то ви є і співвласником всієї технології SkyWay, причому в більшому еквіваленті, щоб після капіталізації групи компаній інвестиції себе виправдали. Тому що будь інвестори на даному етапі ризикують, адже це венчурний проект. У наш проект приходять не всі, а лише ті, хто вірить, хто здатний ризикнути, той, хто хоче вписати своє ім’я в історію»

 

Запрошуємо до співпраці!